کد خبر: 1209929
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۸
فرمانده کل انتظامی کشور سردار احمدرضا رادان می‌گوید با راه اندازی قرارگاه مبارزه با سرقت و کنترل سارقان سابقه‌دار قطعاً کاهش چشمگیری در سرقت خواهیم داشت.

جوان آنلاین: امروز شنبه ۲۳ دی ماه ۱۴۰۲ فرمانده کل انتظامی کشور سردار احمدرضا رادان در مراسم تکریم و معارفه مشاور فرمانده کل انتظامی و فرمانده قرارگاه مسکن، رئیس پلیس پیشگیری و فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی و مدیرعامل بنیاد تعاون فراجا ضمن تبریک حلول ماه رجب و میلاد امام محمد باقر(ع) اظهار داشت: خدا را شاکریم که در این لباس شأن فرماندهی و مدیریت نصیب ما و تعدادی از شما همکاران خوبم شده و باید این فرصت را غنیمت بدانیم و هرچه در توان داریم برای خدمت صادقانه به کار بگیریم.

به گزارش فارس، وی افزود: در حال حاضر 2 نوع مدیریت در دستگاه های اجرایی کشور وجود دارد که اولی مبتنی بر آیین نامه ها و قوانین و مقررات صرف است و دیگری که در کنار این مناسبات باید باشد مدیریت جهادی است تا بتوان از مشکلات موجود در برخی شرایط عبور کرد.

فرمانده کل انتظامی با بیان اینکه فلسفه مدیریت جهادی می تواند ما را در بسیاری از امور موفق بدارد و در انتظامی کشور که من و شما سکان‌دار آن هستیم با یک عملکرد ملموس و با پشت سر گذاشتن نظامات پیچیده اداری، هدف را به تسخیر خود درمی آوریم تا در ارائه خدمات سرعت دهیم و گره گشای مشکلات باشیم.

سردار رادان خاطرنشان کرد: امروز تا مدیریت جهادی نباشد در هیچ کاری موفق نخواهیم بود و در این امر باید دستگاه های نظارتی نیز کمک حال بخش مربوطه باشند تا بتوانند کارها را با سرعت پیش ببرند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به اینکه اگر همه اصل و فرع موضوعات بر مبنای مدیریت جهادی باشد می توانیم به قله های پیشرفت و مکان هایی که در نظر گرفته ایم برسیم، خاطرنشان کرد: امروز و در این شرایط اقتصادی قطعا باید کار و مدیریت جهادی صورت پذیرد در شرایط فعلی این نحوه مدیریت کارگشا خواهد بود.

سردار رادان، شأن و منزلت کارکنان و تکریم مردم را که در روز معارفه خود بر آن تاکید کرده بود را یادآوری و خاطرنشان کرد: امروز من پس از گذشت یک سال و 4 روز از مسئولیت خود در این جایگاه اعلام می کنم که تمام هم و غم خود را در این مسیر گذاشته ام و در رسیدن به نقطه مطلوب در این مسیر فاصله داریم.

وی به موضوع سرقت که دغدغه ای جدی هم برای مردم و هم برای فرمانده معظم کل قوا بود نیز در این مدت اشاره کرد و افزود: با راه اندازی قرارگاه مبارزه با سرقت و قبول مسؤولیت فرمانده ای با تجربه و کاردان در این حوزه و کنترل سارقان سابقه دار قطعا کاهش چشمگیری در این موضوع خواهیم داشت و به زودی لذت آن را مردم خواهند چشید.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه پلیس پیشگیری یکی از بخش های بسیار تاثیرگذار در ارتقاء منزلت اجتماعی پلیس است، اظهار داشت: ما برای کسب شأن و جایگاه اجتماعی همواره باید به 2 بخش راهور و پلیس پیشگیری نگاه ویژه ای داشته باشیم و این امر ما را بر آن داشت تا از فرمانده ای با تجربه که از سطوح پایین خدمت در فراجا رشد کرده و چند سالی نیز بیرون از مجموعه فراجا بوده و ارتباطات فراوانی دارد و می تواند با تعامل و همکاری بخش های مختلف اهداف پلیس پیشگیری را محقق کند، استفاده کنیم.

سردار رادان به نقش تاثیر گذار مجموعه بنیاد تعاون فراجا در ارتقاء منزلت کارکنان اشاره کرد و اظهار داشت: کمک و تسهیل خدمات به مردم و معیشت پرسنل از وظایف مجموعه بنیاد تعاون فراجاست و این اقدامات درون و برون سازمانی قطعا فردی را می خواهد که در کنار کار و مدیریت جهادی با ماموریت های این بخش نیز آشنایی داشته باشد که سردار ناظر فرمانده ای است که می تواند ما را به سرمنزل مقصود با همه مشکلاتی که وجود دارد برساند و ان شاءالله این مجموعه با کمک همگان به سمت وسوی اصلی و ریل خود بازگردد.

فرمانده کل انتظامی به ارتباط میان بخش هایی که امروز روسای آنان تکریم ومعارفه شدند اشاره کرد و گفت: حتما باید بنیاد تعاون در جهت خدمت مطلوب و هوشمند سازی به مجموعه پلیس پیشگیری و نیز به مجموعه قرارگاه مسکن برای برنامه 100 هزار مسکن سازمانی کمک شایانی داشته باشد و پلیس پیشگیری نیز به فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا برای پیشبرد اهداف تعریف شده کمک کند.

سردار رادان در پایان خاطر نشان کرد: انتظار وتوقع ما این است که در این مدت باقیمانده تا پایان سال بتوانیم این تغییرات را لمس کنیم و انتظار و توقع ما بر کار جهادی و تلاش مضاعف در این مسیر است.

گفتنی است، در این مراسم سردار "هابیل درویشی" به سمت مشاور فرمانده کل انتظامی و فرمانده قرارگاه مسکن فراجا، سردار "علی مویدی" به عنوان رئیس پلیس پیشگیری فراجا، سردار "محمد قاسم ناظر" به عنوان مدیرعامل بنیاد تعاون فراجا و سردار "رضا بنی اسدی فر" به عنوان فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا منصوب شدند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار