کد خبر: 1209000
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۲
اگر گل محمدی واقعا استعفا کرده، چرا به صورت مکتوب اعلام نمی کند تا پرسپولیس از بلاتکلیفی خارج شود؟

جوان آنلاین:  بحث استعفا و جدایی یحیی گل محمدی از پرسپولیس این روزها تبدیل به دغدغه اصلی هواداران این تیم شده، چراکه در روزهایی که سایر رقبا مشغول تقویت و آماده‌سازی هستند، بحران به وجود آمده باعث شده تا این تیم بلاتکلیف‌تر از هر زمان دیگری باشد.

به گزارش فارس، گل محمدی بعد از بازی مقابل مس رفسنجان از سمت خود به صورت شفاهی استعفا کرد و در نشست خبری مقابل چندین خبرنگار این موضوع را مطرح کرد، اما به نظر می رسد در روزهای اخیر این استعفا وارد فاز جدیدی شده و سرمربی به صورت کتبی اقدام خود را عملی نکرده است.

گل محمدی اواخر هفته گذشته به دیدار رضا درویش رفت و در یک جلسه 7 دقیقه‌ای به او گفت که دیگر نمی‌تواند در پرسپولیس کار کند و بهتر است مدیران این باشگاه منتظر او نمانند تا وقت از دست نرود. در همین رابطه روز گذشته نیز مدیر برنامه‌های این مربی به دیدار درویش رفت اما همچنان این مسئله دارد.

نکته عجیب و مبهم ماجرا اما اینجاست که اگر گل محمدی واقعا استعفا داده است، پس جلسه مدیر برنامه‌اش با درویش چه معنی دارد؟

موضوع جدایی گل محمدی از پرسپولیس به نظر آنقدرها هم ساده نخواهد بود و احتمالا موضوع آن طور که به نظر می‌رسد نیست. با شرایط به وجود آمده، احتمالا باید پذیرفت که گل محمدی خیلی هم راضی به استعفا نبوده و به خاطر تحت فشار بودن بعد از بازی با مس رفسنجان صحبت از جدایی کرده، اما حالا که موضوع جدایی او جدی شده، به دنبال اقاله و فسخ توافقی است تا در صورتی که از این باشگاه جدا شود، بتواند مطالباتش را کامل بگیرد. اگر قرار به استعفا و پذیرش آن بود، گل محمدی قادر به دریافت قراردادش نبود، اما وقتی موضوع جدایی به سمت اقاله و فسخ توافقی می‌رود، یعنی اینکه او که دیده جدایی اش جدی شده، حداقل نمی‌خواهد در بحث مالی ضرر کند. وگرنه اگر واقعا استعفایی در کار بود، باشگاه پرسپولیس یا آن را می‌پذیرفت یا نمی‌پذیرفت.

باید به هواداران پرسپولیس حق داد که در این روزهای حساس نقل و انتقالات نگران وضعیت تیم محبوب خود باشند؛ چراکه کسانی که ادعای پرسپولیسی بودن داشتند، حداقل در ظاهر نشان دادند به جز پرسپولیس مسائل دیگری هم برایشان مهم است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار