کد خبر: 1208531
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۸
وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال جمع آوری مدارس کانکسی بالای ۱۰ نفر مورد نظر بود، ولی از سال آینده حتی مدارس کانکسی زیر ۱۰ نفر هم جمع آوری خواهد شد.

جوان آنلاین: رضامراد صحرایی با اشاره به اقدامات جهادی این وزارتخانه در ساخت و تجهیز مدارس، گفت: همه مدارس کانکسی جمع‌آوری می‌شود؛ البته تا امسال مدارس بالای ۱۰ نفر مورد نظر بود که از سال آینده حتی مدارس کانکسی زیر ۱۰ نفر هم جمع آوری خواهد شد.

به گزارش صداوسیما، صحرایی افزود: به فرموده مقام معظم رهبری؛ این دولت امروز و فردا در انجام امور ندارد واگر اقدامی قرار است در حال انجام شود؛ آن را به آینده موکول نمی‌کند.

وی با اشاره به اینکه سند تحول بزرگترین دغدغه ماست و در اجرای آن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد، گفت: امروز اهتمام آموزش و پرورش بر این است که سند تحول آموزش و پرورش را احیا کند، البته در اجرایی شدن این سند همه مسئول هستند و بار اجرایی فقط به عهده آموزش و پرورش نیست؛ بلکه در قالب گزارشی عملکرد همه ارگان‌ها دنبال خواهد شد.

آقای صحرایی با اشاره به اینکه یکی دیگر از چالش‌های آموزش و پرورش کنکور بود، گفت: دو قانون برای کنکور در مجلس تصویب شد که خیلی به این وزارتخانه کمک کرد تا از اقدامات مافیای کنکور جلوگیری کرده و تبعیض را از بین خواهد برد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار