کد خبر: 1187583
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۷
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز :
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز در آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس تاکید کرد: جنگ تحمیلی استکبار جهانی امروز عرصه اقتصاد و معیشت مردم عزیز ایران را نشانه گرفته و دفاع مقدس همچنان ادامه دارد.

دکتر محمد انصاری اظهارداشت : در طول 44 سال اخیر، رویکرد انتقامی دشمن نسبت به انقلاب و این سرزمین چندان تغییر نکرده و فقط شیوه ها و ابزارهای تهاجم در مقایسه با 8 سال جنگ تحمیلی به سوی جنگ اقتصادی متفاوت شده است.

وی تصریح کرد: تکلیف همه ما اعم از کاسب، کارمند، بازرگان، صنعتگر و به عبارتی همه اقشار جامعه همان است که در ایام دفاع مقدس به بهترین شکل ادا کردیم.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز در آیین گرامیداشت 510 شهید اصناف، بازار و صنعت و معدن استان البرز گفت: بسیار خرسندم که در سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج)، میزبان عاشقان و دلدادگان ایشان هستیم و قرار است از ایام دفاع مقدس یاد کنیم.

انصاری افزود: در ایامی به سر می بریم که یادآور دفاع مشروع ملتی است غیور و رشید که با تمام وجود با تکیه بر ایمان و اعتقاد قلبی و با ‌رهبری‌ حکیمانه امام راحل(ره) از سرزمین‌، شرافت و عزت کشورمان دفاع کردند.

وی ادامه داد: یادآوری 8 سال مجاهدت و ایام دفاع مقدس، در واقع پاسداشت پایداری، ایثار و شهادت بهترینِ انسان ها و عزیزترین جان ها در این سرزمین بزرگ و همواره سربلند است.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: مهمترین نمود و تجلی آن ایام، وحدت بی نظیر ملت سلحشور ایران در برابر تمامی مستکبران جهان بود که در لوای فرامین ولی امر مسلمین نتایج بی بدیلی را نیز رقم زد و انقلاب شکوهمند اسلامی را از سخت ترین گردنه تاریخی عبور داد.

انصاری گفت: همه اقشار مردم از کوچک و بزرگ، پیر و جوان، محصل و دانشجو، کاسب و بازاری، صنعتگر و کارگر، به تعبیری همه و همه پای کار آمدند و از جان و مال خود بی هیچ چشم‌داشتی مایه گذاشتند و پوزه سگ هار استکبار جهانی را به خاک مالیدند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز ادامه داد: اصناف عزیز ما چنان نقش برجسته و مانایی در ایام جنگ به ثبت رساندند که همچنان باید از آن نقش به نیکی یاد نمود و ایشان را در کمال احترام و خضوع ستود، صنعتگران و تولیدکنندگان عزیز ما نیز در بخش لجستیک و پشتیبانی جنگ، جهاد اکبر را به معنای واقعی کلمه بازتعریف کردند.

وی افزود: ما بدون اغراق مدیون همه مردان و زنان غیور این سرزمین هستیم که در آن ایام ایثارگری را نقشی دگر زدند و بر خود می بالیم که افتخار حضور در جمع شما را می یابیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار