کد خبر: 1187315
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۰۶:۰۰
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به تلاش کشتی‌گیران ایرانی در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان
موفقیت‌ها و درخشش‌های کشتی‌گیران ایرانی در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان در شبکه‌های اجتماعی مورد تقدیر کاربران قرار گرفت. کاربران از مدال‌آوران تقدیر کردند و تلاش آن‌هایی که موفق به کسب مدال‌های برتر نشدند، اما تا لحظات آخر مردانه رقابت کردند، ستودند.

موفقیت‌ها و درخشش‌های کشتی‌گیران ایرانی در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان در شبکه‌های اجتماعی مورد تقدیر کاربران قرار گرفت. کاربران از مدال‌آوران تقدیر کردند و تلاش آن‌هایی که موفق به کسب مدال‌های برتر نشدند، اما تا لحظات آخر مردانه رقابت کردند، ستودند. کاربران همچنین آن دست از افرادی را که از باخت ورزشکاران ایرانی احساس خوشحالی می‌کنند، مصداق بی‌وطنان و خائنان به ملت دانستند. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران را مرور کرده‌ایم.


حسین امیرعبداللهیان:
قهرمانی و کسب مدال طلا از سوی آقای امین میرزازاده، کسب مدال نقره توسط آقای علیرضا مهمدی و کسب مدال برنز توسط آقای پویا دادمرز در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان را به این ورزشکاران گرامی، اعضای تیم‌ملی کشتی فرنگی و ملت همیشه قهرمان ایران عزیر تبریک می‌گویم. پرچم پرافتخار ایران بالاست!
مهدی رسولی:
عرض ادب و خدا قوت خدمت اعضای تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی و کادر فنی خصوصاً علی آقای دبیر که حقیقتاً با مدیریت جهادی پشتیبان خوبی برای تیم بودند. شیر مادر و نان پدر حلالتون.
مسعود پیرهادی:
امین جان میرزازاده! طلاتر از مدالت، تلاش و جدی‌گرفتن هدفت تا ثانیه آخر بود؛ چیزی که چند نفر از رقبای ما تو این دوره، نونش رو خوردن و مدال باکیفیت رو از چنگ ما درآوردن. درود به شرفت. خدا برات بسازه.
وحید عزیزی:
غیرت کشتی‌گیر فرنگی سنگین وزن کشورمان و پایداری‌اش تا لحظات آخر در مقابل آن کشتی‌گیر شاخص انصافاً چسبید... خداقوت.
محمدجواد محمدزاده:
آن از پویا دادمرز که با پدرش عهد کرد بعد از کسب مدال جهانی به مشهد بروند. این هم از مادر امین میرزازاده که با تسبیح، تماشای کشتی پسرش را شروع کرد. با قرآن ادامه داد و حتی موقع شادی پایانی هم قرآن در دستش بود. مردم ایران و قهرمانان ایرانی را واقعی و بدون فیلتر بشناسید.
کاربری با نام «علی»:
بهترین طلا تاریخ کشتی فرنگی کسب طلایی که غیر ممکن بود هیچ‌کس فکرش نمی‌کرد میرزازاده رضا کایالپ سرشناس اسطوره کشتی جهان را شکست بده تا آخر تلاش کرد جنگید فقط به عشق پرچم مقدس و حرم جمهوری اسلامی، فقط اونجایی که امین میرزازاده به مربی‌اش میگه پرچم جمهوری اسلامی بیار دور افتخار بزنم.
علیرضا نادعلی:
امیرحسین زارع کشتی‌گیر سنگین وزن آملی کشورمان قهرمان جهان شد، اما پیشتر از آن، اخلاق پهلوانی ایرانی را به رخ دنیا کشید. حریف، خارج از مبارزه سیلی به او زد، او پاسخ نداد، کشتی را برد و در پایان کشتی با احترام حریف را در آغوش گرفت و بوسید... #پهلوان_امیرحسین_زارع
ایمان ملکوتی:
جام‌جهانی کشتی، جام جهانی فوتبال، جام جهانی والیبال و... عرصه شناختن با وجود‌ها و بی‌وجودهاست، اونایی که طرف وطن وایستادن و از باخت و برد بچه‌ها ناراحت و خوشحالند و اونایی که طرف مقابل وطن دنبال منافع شخصی‌شون، تو کدوم طرفی رفیق؟!
زهرا سلیمانی:
پهلوونی پسر‌های امروز خوزستان روی تشک کشتی جهانی وصل میشه به دلاوری پسر‌های دیروزش؛ درست در آخرین روز شهریور ۱۳۵۹.
رسول شکری‌نیا:
کشتی ورزش اول ایران مهم‌ترین رشته ورزشی است که پهلوانان ایرانی غیرتمندانه، مؤدبانه، حرفه‌ای و شایسته با آن مواجه می‌شوند... مسئولان ورزشی اگر بدانند جوانان و نوجوانان مستعد آماده زورآزمایی هستند.
احسان مردانی:
مدال‌های کشتی‌گیران ایرانی هر کدام برگ افتخاری است برای ملتی که در سختی‌ها تلاش کردند تا روی پای خودشان بایستند. ملت ایران، ملت سختی‌هاست. تلاش همه ملی‌پوشان ستودنی است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار