کد خبر: 1186567
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۰
وزیر اطلاعات عنوان کرد

جهاد تبیین می‌تواند در جنگ ترکیبی، نرم و ادراکی، پیروزی‌های انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی و مردم ایران را بیشتر و پررنگ‌تر و مؤثرتر کند.
به گزارش مهر، حجت الاسلام اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات روز گذشته در آیین رونمایی از کتاب «سیطره» خاطرات هفت‌سال نفوذ «نادر کیانی» از نیرو‌های انقلابی ایران به‌قلب گروهک کومله، ضمن تبریک هفته‌های دفاع مقدس و وحدت گفت: همزمانی این رونمایی با ایامی را که تمام دشمن با یک جنگ ترکیبی تلاش در ایجاد آشوب اغتشاشات در ایران قوی می‌کند تبریک می‌گویم. همچنین همزمانی آن را با تاریخ ۲۸ شهریور که تعیین تکلیف توافقنامه امنیتی ایران و عراق، درباره تعیین تکلیف گروه‌هک‌های تجزیه طلب در اقلیم عراق را هم تبریک می‌گویم. وزیر اطلاعات گفت: جهاد تبیین که رهبر عزیزمان بر آن تکیه می‌کند سرداران و سربازانی دارد. انتشار این کتاب یکی از سرداران این راه و در راستای جهاد تبیین برای خنثی‌سازی تلاش‌های دشمن، امریکا رژیم صهیونیستی و انگلیس است. همه کسانی که برای براندازی این نظام همت گذاشتند و هرروز به لطف حضور مردم در محوریت رهبر عزیز و امام انقلاب مان، شاهد شکست‌های بیشتری شده و خواهند شد. جهاد تبیین می‌تواند در این جنگ ترکیبی و این جنگ نرم و ادراکی پیروزی‌های انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی و مردم ایران را بیشتر و پررنگ‌تر و مؤثرتر نماید. وی افزود: جهاد تبیین خط‌شکن این راه است و همواره می‌تواند در این جنگ ترکیبی و نرم پیروزی‌های نظام و دولت و جمهوری اسلامی و ملت عزیز را بیشتر و پررنگ‌تر و مؤثرتر کند.
خطیب گفت: همین جا اعلام آمادگی می‌کنم که پرونده‌ها، گزارشات و اقداماتی که تاریخ نگار انقلاب اسلامی و بیانگر پیروزی‌های مردم است را در اختیار نویسندگان و هنرمندان قرار دهیم تا آن‌ها سرداران راه جهاد تبیین باشند. آنچه را که امروز از انتشار سخنان یکی از سران کومله در فضای مجازی و رسانه شنیده‌اید نشان دهنده تداوم باقوت نفوذ دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی همچون سیطره است و به همه آن‌هایی که امروز زبان خود را در اختیار آن گروهک‌ها قرار دادند می‌گویم این سرداران و شهدای بزرگی که مردم تقدیم کردند، بر خواری و ذلت شما می‌افزایند. از این افراد می‌خواهم به آغوش ملت و سرزمین ایران قوی خود برگردند و با آرامش و امنیت و اطمینان زندگی کنند.
وزیر اطلاعات گفت: آنچه را که آن روز از انتشار سخنان یکی از سران کومله در فضای مجازی شنیده است، نشان دهنده تداوم با قوت دستگاه‌های امنیتی، همچون سیطره است. به همه کسانی که خود را در اختیار دشمنان این آب و خاک قرار داده‌اند می‌گوییم این شهدا، سرهنگی‌ها و گلزار‌ها و مردم بر خواری شما خواهند افزود. در ادامه از خانواده‌های شهیدان سید ابراهیم تارا، سید حسین میری ماستری فراهانی، جواد قمی و شهیده ناهید فاتحی تجلیل به‌عمل آمد و سپس کتاب سیطره توسط حجت‌الاسلام خطیب، مرتضی سرهنگی و گلزار راغب رونمایی شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار