کد خبر: 1167217
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۹
فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی در دیدار با فرمانده گارد ملی روسیه تفاهم نامه‌ای امضا کرد.

به گزارش جوان آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار رادان در جریان سفر به روسیه با ژنرال ویکتور زولوتوف، فرمانده گارد ملی روسیه مذاکره و رایزنی کرد. در این ملاقات بر تقویت مناسبات انتظامی تاکید شد.

در پایان این مذاکرات، تفاهم‌نامه همکاری بلندمدت بین فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی با گارد ملی روسیه به امضاء سردار سرتیپ رادان و ژنرال ویکتور زولوتوف رسید.

همچنین سردار سرتیپ رادان، فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با حضور در مجموعه نهاد ریاست جمهوری روسیه، با نیکلای پاتروشف، دبیر شورای امنیت ملی روسیه گفتگو کرد.

توسعه و گسترش همکاری‌های امنیتی و انتظامی، تبادل تجربیات مقابله با عوامل ناامن کننده از موضوعات مورد مذاکره سردار سرتیپ رادان و نیکلای پاتروشف بود.

سردار رادان در دیدار با دبیر شورای امنیت ملی روسیه، بر ضرورت توسعه و تقویت همکاری‌های دوجانبه، بویژه در قالب سازمان‌های شانگ‌های و بریکس تاکید کرد.

نیکلای پاتروشف دبیر شورای امنیت ملی روسیه نیز با تمجید از مواضع قاطع رئیس جمهور اسلامی ایران درخصوص وقایع اخیر روسیه گفت: روابط دو کشور در سطح راهبردی ادامه دارد.

پاتروشف به دیدگاه‌های مشترک ایران و روسیه در زمینه تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی اشاره کرد و افزود: باید برنامه اقدام مشترک توسعه همکاری‌های امنیتی و انتظامی دوجانبه شکل بگیرد.

سردار رادان و نیکلای پاتروشف در این ملاقات، درباره تسریع در آغاز همکاری‌های دوجانبه در حوزه مبارزه با تروریسم، مبارزه با قاچاق مواد مخدر، سلاح و مهمات، مقابله موثر با جرائم سازمان یافته و تشریک مساعی در زمینه عوامل بی‌ثبات کننده امنیت، به توافق رسیدند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار