کد خبر: 1158381
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004rLZ
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰
استقبال مجازی کاربران شبکه‌های اجتماعی از بازگشت ناوگروه ۸۶ ارتش به خانه
بازگشت ناوگروه ۸۶ ارتش از سفر دور دنیا با استقبال مجازی کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه بود. کاربران ضمن تقدیر از زحمات پرسنل این ناو این سفر را نشانه‌ای از اقتدار نیروی دریایی ارتش دانستند.

بازگشت ناوگروه ۸۶ ارتش از سفر دور دنیا با استقبال مجازی کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه بود. کاربران ضمن تقدیر از زحمات پرسنل این ناو این سفر را نشانه‌ای از اقتدار نیروی دریایی ارتش دانستند. کاربران تأکید داشتند که این افتخارآفرینی ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش دستاوردی بزرگ و دریانوردی نظامی باشکوهی است که در تاریخ ایران نمونه ندارد. کاربران که با کار در ناو آشنایی داشتند، از سختی این کار و مشکلات آن نوشتند. برخی از کاربران نیز از سختی خانواده‌های پرسنل ناو و دوری هشت ماهه آنان گفتند. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران را مرور کرده‌ایم.


محمدرضا کردلو:
جذاب‌ترین وجه ماجرا‌هایی مثل موفقیت ناوگروه۸۶ ارتش، این است که در همه ماه‌هایی که دشمنان پفکی و مزدوران مجازی برای به هم زدن فضای کشور تلاش می‌کردند، ارتش عزیز، در آرامش کامل در حال برنامه‌ریزی برای بزرگ‌ترین مانور دریایی تاریخ ایران بوده است. #ایران
علی چاهخوزاده:
ناو گروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش نماد خودباوری دفاعی صنعتی ایران که هشت ماه شبانه روز اقیانوس‌های مختلف را پیمود و پس از حدود ۷۰ هزار کیلومتر دریانوردی صحیح و سالم وارد آب‌های میهن شد و به‌همراه خدمه خود به سلامت به ساحل امن ایران اسلامی باز می‌گردد.
ناصر کنعانی:
تبریک به ملت بزرگ ایران. ناوگروه۸۶ نیروی دریایی ارتش برای اولین بار در تاریخ ایران زمین، سفر دور دنیا را با ناوشکن تمام ایرانی دنا و ناو بندر مکران با حضور نمایندگانی از ۲۹ استان کشور انجام داد و افتخار دیگری را در صحنه بین‌المللی رقم زد. #پرچم_ایران_بالاست. #ناوگروه۳۶۰
مهدی حاجی:‌
می‌دونید دارم درباره چی صحبت می‌کنم؟ تمام پیچ مهره‌ها که هیچ، همه رادار‌ها و مدار‌ها و موشک‌های ناو_دنا ساخت دست بچه‌های نخبه همین کشورمون هست! حالا هم ۶۵هزار کیلومتر دور دنیا را زده و برگشته به دریای همیشه خلیج‌فارس خودمون. غیرتی‌های نیروی راهبردی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دمتون گرم واقعاً.
محمد شیروانی:
یکی از پرسنل قهرمان ارتش حین مأموریت، فرزند عزیزش را از دست می‌دهد، چند نفر فرزندشان به دنیا می‌آید، یک نفر برای چشمانش مشکلی پیش می‌آید، اما با وجود مهیابودن شرایط هیچ‌کدام حاضر به برگشتن نمی‌شوند! وقتی از ایمان و ایثار و رشادت و دلاوری حرف می‌زنیم یعنی این. #اقتدار۳۶۰
اعظم‌سادات سید‌مؤمنی:
من می‌نویسم نماد صبر و غیرت و جوانمردی، تو بخوان هشت ماه دوری و دلتنگی، این است قصه بزرگمردان سرزمین من. #اقتدار۳۶۰
کاربری با نام «ایما»:
یقین دارم همین جمله «عزیزان! به خانه خوش آمدید» آقا خستگی هشت ماهه دلاور مردای ارتش رو از تن بیرون کرد... #اقتدار۳۶۰
مجید میرزایی:
عکس بچه این دریادار ارتش که بعد از هشت ماه گردش دور دنیا اومدن ایران خیلی جالبه. احتمالاً بچه خیلی کوچیک بوده که رفته، الان باباش رو دیده تعجب کرده.
محمد رستم‌پور:
خدایا هرگاه بر دل مرزداران ما و قلب سپاه و ارتش ما، حرارت شوق و آتش دلتنگی خانواده و یار و دیار هجوم آورد؛ خنکای یاد بهشت را بر دل و جان آنان فرود آور. (دعای ۲۷ #صحیفه_سجادیه) خوش آمدید شیر مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از هفت ماه دلتنگی و هجران وطن و یار و دیار.
اکبر نبوی:
هشت ماه دریانوردی نظامی، پشت سر گذاشتن بیش از ۶۵هزار کیلومتر مسیر دریایی به دور کره زمین؛ دستاورد بزرگ و افتخارآفرین ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است. چنین دریانوردی نظامی باشکوهی، در تاریخ ایران مانند ندارد. درود بر فرزندان وطن در نیروی دریایی ارتش.
محمد شلتوکی:
موتورخانه ناوبندر مکران محیطی بسته با دمای بین ۴۵ تا ۵۵ درجه سانتیگراد. پرسنل در این دما و سروصدای بالا حاضرند برای اطمینان از کارکرد موتورها. مکران یک موتور شش سیلندر با توان ۱۲ هزاراسب بخار دارد؛ در کنارش ژنراتور‌هایی داره که مجموع نیروی تولیدی‌اش میتونه برق بندرعباس رو تأمین کنه!

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار