کد خبر: 1147519
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004oWN
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰
سیدحسن نصرالله، دبیر کل سازمان حزب الله لبنان، در سخنرانی خود به هرگونه اقدام اشتباه از سوی صهیونیست‌ها هشدار داده و بحران داخلی صهیونیستی‌ها را یک مسئله بی سابقه توصیف کرد.

سید حسن نصرالله، در سخنرانی خود با اشاره به احتمال اقدام صهیونیست‌ها علیه لبنان گفت: مقاومتِ لبنان سر وعده خودش است. هرگونه تجاوز اسرائیل به لبنان، چه نظامی باشد چه امنیتی و فرقی ندارد که شهروند لبنانی را هدف قرار دهد یا فلسطینی یا هر کس دیگر، حزب‌الله قطعا به سرعت پاسخ خواهد داد.

در چند روز اخیر حادثه‌ای امنیتی در مرز‌های شمالی سرزمین‌های اشغالی و جنوب لبنان رخ داد که صهیونیست‌ها جزئیات دقیق و کاملی از کم و کیف حادثه مذکور ندادند و تهدید کردند که پاسخ این اقدام را خواهند داد. سازمان سانسور نظامی رژیم صهیونیستی بیش از ۳۰ ساعت مانع انتشار اخبار و جزئیات در خصوص این عملیات شد. پس از اعمال فشار‌ها و ارزیابی‌ها گوناگون، تنها اخباری با جزئیات محدود در ارتباط با این حادثه در رسانه‌های عبری زبان منتشر شد.

ارتش، سرویس امنیت داخلی (شاباک) و پلیس رژیم رژیم صهیونیستی طی بیانیه‌ای مشترک مدعی شدند که یک فرد لبنانی با عبور از مرز‌های فلسطین اشغالی اقدام به بمب‌گذاری در تقاطع مگیدو کرده و با خود کمربند انتحاری به همراه داشته است.

رژیم صهیونیستی نزدیک به چهار ماه است که درگیر مشکلات و تنش‌های داخلی شده است، مسئله‌ای که سید حسن نصر الله در سخنان خود به آن اشاره کرد. بنابر ارزیابی‌های صورت گرفته، باتوجه به مشکلات و اختلافات داخلی که صهیونیست‌ها اکنون گرفتار آن شده و تاکنون برای آن راه حلی پیدا نکرده اند، دولت رژیم صهیونیستی گزینه ماجراجویی نظامی برای پرت کردن اذهان به درگیری نظامی و آرام کردن اوضاع داخلی و مخالفان خود را مد نظر قرار داده است.

پیام تهدیدآمیز نصرالله به اسرائیل پس از حادثه مگیدو:

رهبر حزب الله به اسرائیل نسبت به حمله به لبنان در پی حادثه مگیدو هشدار داد: حزب الله به سرعت پاسخ صهیونیست‌ها را خواهد داد، اسرائیل باید این را در نظر بگیرد.

نصرالله بار دیگر به بحران داخلی اسرائیل اشاره کرد و با ابراز خرسندی گفت: صهیونیست‌ها در بحرانی هستند که شبیه هیچ بحرانی در تاریخ نیست.


نصرالله تهدید میکند: به هرگونه حمله اسرائیل سریعا پاسخ خواهیم داد

نصرالله به تهدیدات گالانت پاسخ داد: برو کف دریا را کاشی کن (کنایه از اینکه هر غلطی دلت خواست انجام بده)

وی همچنین با اشاره به بحران در اسرائیل گفت: اسرائیل هرگز این همه ناامیدی، سرخوردگی و ضعف را تجربه نکرده است


نصرالله به حادثه مگیدو اشاره کرد: «اگر اسرائیل حمله کند، حزب الله فورا پاسخ خواهد داد»
دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به احتمال جنگ با اسرائیل گفت: اسرائیلی‌ها وقتی ارزیابی کردند که اگر حزب‌الله مسئول این عملیات است، پس از جنگیدن ترسی ندارد، حرف درستی زدند.

نصرالله همچنین در پاسخ به اظهارات یوآو گالانت گفت: به وزیر جنگ اسرائیل می‌گویم - هر کاری می‌خواهد انجام دهد


نصرالله در پیامی تهدیدآمیز به اسرائیل: اگر تصمیم به حمله داشته باشید، حزب‌الله به سرعت پاسخ خواهد داد

نصرالله همچنین به وضعیت داخلی اسرائیل اشاره کرد و گفت: اختلافاتی که تاکنون سابقه نداشته است.

نصرالله پس از حادثه مگیدو: اگر اسرائیل به لبنان حمله کند، حزب‌الله فورا پاسخ خواهد داد
دبیرکل حزب الله برای اولین بار به حادثه مگیدو پرداخت و مدعی شد:

این حادثه دشمن را در همه سطوح سردرگم کرد... نه می‌خواهم حادثه را تحلیل کنم و نه مسئولیتی را بپذیرم

او با اشاره به وضعیت سیاسی اسرائیل، گفت: اسرائیل در بحرانی است که مانند هیچ بحران دیگری در تاریخ نیست، اسرائیل از ضعف، بحران و ناامیدی رنج می‌برد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار