کد خبر: 1133433
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004krB
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور:
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور مولدسازی املاک و اموال غیرمنقول بلااستفاده را یکی از سیاست‌های دولت مردمی معرفی کرد و گفت: ۵۲۰ فقره از املاک آموزش و پرورش در مسیر مولدسازی و ارزش افزایی قرار گرفت.

حمیدرضا خان محمدی با بیان اینکه مولد سازی املاک با حمایت دولت سیزدهم سرعت بیشتری گرفته است، اظهار کرد:در جلسه هیات عالی مولد سازی دارایی‌های دولت که در روز پنجم بهمن ماه به ریاست دکتر مخبر معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، ۵۲۰ فقره از املاک آموزش و پرورش در مسیر مولد سازی و ارزش افزایی قرار گرفت.

دبیر کارگروه مولد سازی املاک آموزش و پرورش؛ مولدسازی املاک و اموال غیرمنقول دولت را یکی از سیاست‌های دولت مردمی که با حمایت وزیر آموزش و پرورش در حال پیگیری است دانست و افزود: بی شک این اقدام به عنوان یکی از راه‌های موثر برای ارزشمند کردن اموال، ضرورتی انکارناپذیر است که با اجرای آن می‌توانیم به بخش مهمی از اهداف توسعه‌ای دولت برسیم.

وی با اشاره به برگزاری جلسه هیات عالی مولد سازی دارایی‌های دولت به ریاست معاون اول رئیس جمهور گفت: به لطف خدا در این جلسه مصوب شد تعداد ۵۲۰ فقره از املاک آموزش و پرورش در مسیر مولد سازی و ارزش افزایی قرار گیرد.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، مولد سازی را فرصت مهمی برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام مدرسه سازی معرفی و اضافه کرد: در این جلسه مقرر شد دارایی‌های مدنظر پس از طی مراحل قانونی در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام با اولویت پروژه‌های خیرساز استفاده شود تا خیرین مدرسه ساز که از ارکان اصلی نظام تعلیم و تربیت می‌باشند بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرند.

خان محمدی بیان داشت:بی شک راهبرد موثرمولدسازی اگر در دولت مردمی که سیاست اصلی آن مردمی سازی است مورد توجه قرار نگیرد بعید به نظر می‌رسد که در آینده دوباره چنین فرصتی در اختیار ما قرار بگیرد.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور ادامه داد: تمامی املاکی که در مسیر مولدسازی قرار می‌گیردباید ثمراتش در همان استان دیده شود، اولویت ما در مولد سازی املاک، بهره مندی استان و شهرستانی است که دارایی خود را در چرخه مولدسازی قرار داده است.

وی در پایان ازتلاش هاودقت نظر مدیران کل آموزش وپرورش و مدیران کل نوسازی مدارس استان‌ها تقدیر کرد و اظهار داشت: در دولت سیزدهم سد‌های مولدسازی و موانع گوناگون این عرصه یکی پس از دیگری برداشته شد، با این نگاه به سرعت به اهداف کلان خود در حوزه مدرسه سازی خواهیم رسید.

منبع: ایرنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار