جاماندگان یارانه هر چه زودتر تعیین تکلیف شوند
کد خبر: 1120386
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004hSk
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳
وحیدی در تذکر شفاهی:
نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت: دهک بندی یارانه بگیران باعث اعتراض برخی از مردم شده است و باید هر چه زودتر تکلیف جاماندگان مشخص شود.

محمد وحیدی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۳ آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، گفت: دشمنان اسلام و معاندین نظام راهی در پیش گرفته‌اند که جز ناکامی، انزوا و خشونت بیشتر چیزی برای آنان به دنبال ندارد.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مسائل فرهنگی باید با اولویت در برنامه هفتم توسعه و بودجه‌های سالانه مورد توجه قرار گیرد. تعلیم و تربیت در سطوح مختلف کشور و توجه به معلم، استاد، دانشگاه و مدرسه بسیاری از مشکلات امروز کشور را مرتفع خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه عدالت در پرداخت از اصول اعتقادی و شعارهای انتخاباتی رئیس جمهور بود، گفت: نیروهای کار پرداخت‌های متفاوتی دارند که باید اصلاح شود. لازم است نظام شایستگی در انتصابات مورد توجه قرار گیرد.

وحیدی ادامه داد: متأسفانه بسیاری از مصوبات سفر رئیس جمهور به استان‌ها به دلیل عدم اختصاص اعتبار بلاتکلیف مانده و نیازمند توجه دولت است. اگر این توجه صورت گیرد، بسیاری از کاستی استان‌ها مرتفع خواهد شد.

وی اظهار داشت: در شرکت‌های دولتی و بسیاری از دستگاه‌هایی که متصل به شرکت‌های دولتی هستند، متأسفانه فرآیند شایستگی وجود ندارد و گاهی اتفاقاتی رخ می‌دهد که درست نیست. نباید در این دولت افراد شایسته حذف شده و افراد ناشایسته بر سرکار بیایند.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تمرکززدایی بودجه‌ای باید از اولویت‌های کشور باشد و در این میان باید به استان‌ها اختیار داده شود. همچنین دهک بندی یارانه بگیران مورد اعتراض مردم واقع شده، چرا که آنان علی رغم گذشت ۷ ماه هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند و باید هر چه زودتر تکلیف جاماندگان یارانه مشخص شود.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار