امنیت پایدار در مرزهای کشور تحقق یافته است
کد خبر: 1120044
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004hNE
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
امیر حیدری:
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز به واسطه پیشرفت‌های دفاعی، تسلیحاتی، راهبردی و تاکتیکی که انجام گرفته توانسته‌ایم در تمامی نقاط صفر مرزی امنیت پایدار را ایجاد کنیم.

امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اهمیت ارتقای توان دفاعی کشور، اظهار داشت: امروز به واسطه پیشرفت‌های دفاعی، تسلیحاتی، راهبردی و تاکتیکی که در سطح نیروی زمینی ارتش انجام گرفته است، توانسته‌ایم در تمامی نقاط صفر مرزی امنیت پایدار را ایجاد کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی با تغییرات ساختاری که در درون خود ایجاد کرده است، امروز ضمن بهره‌گیری از نیروی انسانی کارآمد و متخصص در حوزه تولید تسلیحات نیز به خودکفایی رسیده است که در این رابطه می‌توان به تسلیحات ضد زره، سامانه پهپاد، تجهیزات بالگردی و… اشاره کرد.

امیر سرتیپ حیدری با تاکید بر افزایش قدرت تحرک نیروی زمینی ارتش، گفت: امروز یگان‌های متحرک هجومی نیروی زمینی در مرزهای غرب، شمال‌غرب کشور و همچنین در مرزهای جنوب و مرزهای شرق و جنوب شرق کشور مستقر هستند و به‌طور کلی نیروی زمینی اشراف اطلاعاتی بسیار خوبی در سطح منطقه دارد.

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند که مقوله امنیت جزو مؤلفه‌های زیرساختی در هر کشور محسوب می‌شود، از این‌رو نیروی زمینی همواره تلاش می‌کند تا با ارتقای قدرت دفاعی بستر ایجاد امنیت پایدار را فراهم کند.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار