هشدار شدید فرماندهان نظامی یمن به متجاوزان/ نبرد آینده برایتان جهنم خواهد شد
کد خبر: 1119368
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004hCK
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۵
وزیر دفاع و رئیس ستاد مشترک ارتش یمن سه شنبه شب به صورت بی سابقه‌ای کشورهای متجاوز به این کشور را تهدید و به آنها توصیه کردند که جنگ آینده برای آنها به محلی برای کشتار آنها تبدیل خواهد شد.

محمد ناصر العاطفی وزیر دفاع و محمد عبدالکریم الغماری رئیس ستاد مشترک ارتش دولت نجات ملی یمن اعلام کردند که اگر دشمن فرصت برای صلح را غنیمت نشمارد، جنگ آینده به قتلگاه متجاوزان تبدیل خواهد شد.

در هشدار این دو فرمانده ارتش یمنی آمده است: اگر دشمن از این فرصت برای یافتن راهکاری جهت برون رفت از بحران های انسانی مانند "پرداخت حقوق کارکنان و پایان دادن به محاصره و خروج یمن از جنگ بیهوده تحت حمایت آمریکا استفاده نکند، جنگ آینده کوره آدم سوزی متجاوزان خواهد بود.

این دو فرمانده ارشد یمنی، کشورهای متجاوز را ملزم کردند که دو راه را انتخاب کنند؛ یا راه نجات یا راه ختم شده به سرنوشت قطعی آنان [که شکست خواهد بود.]

در پیام این دو فرمانده ارشد یمنی آمده است: هرگونه تلاش دشمن برای ناامن جلوه دادن آبهای منطقه ای و بین المللی یمن با هدف بهانه تراشی برای اشغال خاک و جزایر یمن و جا باز کردن برای رژیم صهیونیستی در جزایر و سواحل ما، محکوم به شکست است.

العاطفی و الغماری همچنین اعلام کردند که ارتش و کمیته های مردمی یمن آمادگی کامل دارند تا از مرزها و منابع، و آب های سرزمینی یمن دفاع و امنیت بازرگانی و کشتیرانی آن در آب های بین المللی را تأمین کنند.

در پایان این پیام بار دیگر بر آمادگی بالای نیروهای مسلح یمن برای اجرای ماموریت های محوله تا پیروزی مردم آن تأکید شده است.

منبع: ایرنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار