روان سازی ترافیک خیابان شهید بهشتی در دستور کار مدیریت شهری کرج قرار گرفت
کد خبر: 1119166
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004h94
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۰
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج گفت : تکمیل تقاطع غیرهمسطح سه راه رجایی شهر با احداث لوپ غیر همسطح شرق به جنوب باعث افزایش کارایی و کاهش ترافیک در محدوده شهید بهشتی می شود.

علیرضا رحیمی محمودآبادی در جلسه بررسی لایحه شهرداری کرج در خصوص احداث لوپ شرق به جنوب پل دوازده فروردین (سه راه رجایی شهر)گفت:پل دوازده فروردین طبق طرح جامع ترافیک در دوره قبل انجام و تکمیل تقاطع غیرهمسطح سه راه رجایی شهر با احداث لوپ شرق به جنوب بصورت غیر همسطح باعث افزایش کارایی و کاهش ترافیک در محدوده خیابان شهید بهشتی است.

رئیس کمیسیون عمران با بیان اینکه روان سازی ترافیک خیابان شهید بهشتی دراولویت های این کمیسیون می باشد افزود:تعداد قابل توجهی اصلاح هندسی در طول مسیر چهارراه طالقانی –میدان حصارک به منظور مقدمه و آماده سازی مسیر خط ویژه تندرو(BRT)با عقد قرارداد آغاز شد که یکی از اقدامات اصلاح هندسی در این معبر اجرای لوپ غیر همسطح سه راه رجایی شهر می باشد.

علیرضا رحیمی ضمن امیدواری به شهروندان محترم در خصوص روان سازی ترافیک معابر شهر کرج گفت: الباقی اصلاح هندسی در طول مسیر مذکور و معابر سطح شهر در حال انجام می باشد که روان سازی ترافیک و اجرای دوربرگردان مناسب فنی و حذف برخی دوربرگردان ها که با مصوبه شورای ترافیک همراه است باعث کاهش ترافیک در معابر سطح شهر و رضایت شهروندان قرار گیرد.

قابل ذکر است لایحه شهرداری در کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر کرج بررسی و در صحن علنی شورا با اکثریت آرای حاضرین تصویب شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار