سیستانی و بلوچ امت واحده هستند
کد خبر: 1118786
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004h2w
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰
فرمانده‌کل سپاه در زاهدان:
امروز امریکا، انگلیس، اسرائیل و آل‌سعود با تمام قوا به صحنه آمده‌اند، اما قطعاً این صحنه فتنه عظیم و این جنگ جهانی را به گورستان دشمنان، امریکایی و اسرائیلی و متحدان آن‌ها تبدیل می‌کنیم.

امروز امریکا، انگلیس، اسرائیل و آل‌سعود با تمام قوا به صحنه آمده‌اند، اما قطعاً این صحنه فتنه عظیم و این جنگ جهانی را به گورستان دشمنان، امریکایی و اسرائیلی و متحدان آن‌ها تبدیل می‌کنیم.
به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه در اجتماع ۱۵ هزارنفری بسیجیان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: امروز برای من روزی پرافتخار و فراموش‌نشدنی است؛ خاطره دل‌انگیز حضور باشکوه امت واحده و حضور حماسه‌آفرین مردم سیستان و بلوچستان در خاطر بنده باقی خواهد ماند.
فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: هنگامی که شیعیان و سنی‌ها در دفاع از مردمان این سرزمین کنار هم به شهادت می‌رسند و خون مؤمن‌ترین انسان‌ها همانند شوشتری‌ها و محمدزاده‌ها با برادران سنی خود در یک حادثه تروریستی با هم تلفیق می‌شود، اینجا منشأ یک وحدت ناگسستنی است.
سلامی با بیان اینکه بسیج درخت تناور و مبارکی است که امام خمینی (ره) نهال مبارک آن را کاشت و رهبر معظم انقلاب این نهال مبارک را به درختی تناور تبدیل کردند، ادامه داد: بسیجیان اصحاب رسول خدا (ص) هستند. بسیجیان با دشمنان خدا سرسخت و با آن‌ها در ستیز‌ند، مانند صخره‌های سخت مقاوم و شکست‌ناپذیرند، اما مقابل مؤمنان مهربان و نرم‌خو هستند، سرشت نبوی در بدنه بسیج جاری است.
بسیج خالق بزرگ‌ترین حماسه‌ها
فرمانده‌کل سپاه با تأکید به اینکه بسیجیان عابد و زاهد، صادق، آمر به معروف و ناهی از منکر و سپر بلای ملت هستند، خاطرنشان کرد: هرجا سختی باشد بسیجیان هستند، هرجا نیاز است برای امت اسلام شمشیر از نیام کشیده و به دشمنان هجوم برده شود بسیجیان پیشگام هستند. بسیج در طول ۴۳ سال تاریخ انقلاب خالق بزرگ‌ترین حماسه‌ها بوده است. در دوران دفاع مقدس بسیجیان در سخت‌ترین شرایط به قلب دشمنان زدند تا سرزمین‌های اشغال‌شده را پس بگیرند و سرانجام اراده این ملت بزرگ را بر خیل عظیم دشمنان تحمیل کنند و دشمنان را بشکنند.
سرلشکر سلامی با ابراز اینکه رهبر معظم انقلاب روز گذشته جایگاه و موقعیت و نقش بسیج را به‌درستی ترسیم کردند، اظهار داشت: این منزلت بزرگ بسیجیان ماست که در هر حادثه‌ای از سیل و زلزله در جای جای کشور اولین افرادی هستند که به یاری مردم می‌شتابند و بر قلب مردم این سرزمین آرامش می‌آورند. بسیجیان در دفاع از منزلت این ملت همه وجود خود را در طبق اخلاص می‌گذارند.
فرمانده‌کل سپاه خاطرنشان کرد: وقتی تروریست‌های تکفیری با مدیریت امریکا، رژیم صهیونیستی و اروپا در سوریه و لبنان و عراق و یمن هجمه می‌برند، این بسیجیان هستند که برای دفاع از نوامیس به میدان می‌روند و خانه و کاشانه خود را ر‌ها می‌کنند و به قلب دشمن هجوم می‌برند و آن ملت‌ها را از اسارت بیگانگان نجات می‌دهند. وی با بیان اینکه این درخت تناور امروز به ثمر نشسته است، تصریح کرد: این‌که امروز دشمن به این شجره مبارک هجمه می‌برد علت آن همین حوزه تأثیر گسترده است. امروز بسیج همچنان در میدان دفاع از انقلاب اسلامی سربلند است. کشور امروز در معرض یک جنگ جهانی عظیم است، همه آرایش سیاسی قوای کفر و شرک از سراسر جهان با مزدوران و سرشاخه‌های داخلی خود به جنگ انقلاب، امنیت و وحدت ملی آمده است.
دشمن از رسانه‌های خود شکست خواهد خورد
فرمانده‌کل سپاه با یادآوری اینکه در صحنه سیاسی امریکا، انگلیس، اسرائیل، آلمان، فرانسه و آل‌سعود با رسانه‌های تفرقه‌افکن خود در تلاش‌اند این سرزمین را دچار تنش کنند، اما این ملت کاملاً آگاه است، تأکید کرد: دشمن خواب‌های آشفته زیادی می‌بیند، او در توهم به‌سر می‌برد، دشمن اولین کسی است که از رسانه‌های خود شکست می‌خورد؛ دشمن نمی‌داند این سرزمین و انقلاب مستحکم است.
سرلشکر سلامی تصریح کرد: مردم عزیز شیعه و سنی که امروز اینجا جمع شده‌اید، من به‌عنوان یک سرباز کوچک این سرزمین در این مکان و روز مقدس به شما می‌گویم ریشه‌های عظیم این انقلاب مستحکم‌تر از آن است که اگر همه دشمنان بخواهند حتی یکی از شاخه‌های این درخت تناور را قطع کنند هرگز نخواهند توانست.
توهمات دشمن به جایی نمی‌رسد
وی تأکید کرد: مطمئن باشید رژیم صهیونیستی فرو خواهد پاشید، اما این انقلاب آسیب نخواهد دید، توهمات دشمن به جایی نمی‌رسد، این نظام قدرتمند است، بسیجیان ما به‌رهبری امام خامنه‌ای تاکنون شکست‌های بزرگی را به دشمنان تحمیل کرده‌اند. امروز دشمن یعنی امریکا، انگلیس، اسرائیل و آل‌سعود با تمام قوا به صحنه آمده‌اند، اما قطعاً این صحنه فتنه عظیم و این جنگ جهانی را به گورستان دشمنان، امریکایی و اسرائیلی و متحدان آن‌ها تبدیل می‌کنیم.
فرمانده‌کل سپاه با یادآوری اینکه امروز در یک سو جبهه کفر با تمام توان و در یک سو جبهه اسلام قرار دارد، اضافه کرد: در این صحنه نمی‌شود وسط ایستاد؛ صحنه روشن است چرا که یک طرف را امریکا و اسرائیل هدایت می‌کنند و یک طرف را رهبر معظم انقلاب و مردمان مؤمن و انقلابی و در این شرایط باید مسیر را مشخص کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار