برخی سلبریتی‌ها مدیریت شبکه‌های مجازی خود را به سازمان سیا فروخته‌‌اند
کد خبر: 1116392
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004gQK
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۸
سردار ارجمندفر:
جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) گفت: برخی سلبریتی‌ها مدیریت شبکه‌های مجازی خود را به سازمان سیا فروخته‌‌اند.

سردار مجید ارجمندفر جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شامگاه پنجشنبه در مراسم آیین رونمایی از کتاب«مثلث عشق» با اشاره به اینکه در قرآن شهدا به عنوان زندگان یاد شده است، اظهار کرد: در ۱۰ آیه به این موضوع در قرآن اشاره شده است.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) با اشاره به نقش رهبری و بصیرت مردم و شهدا و روحیه شهادت طلبی آنان بیان کرد: ایران اسلامی به همت رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و بصیرت مردم همواره در مقابل توطئه‌های دشمنان سربلند بوده است.

وی با اشاره به تلاش مستمر دشمن برای از بین بردن ایران اسلامی از گذشته تاکنون عنوان کرد: تحریم‌هایی که وسیله تضعیف ایران بوده است، موجبات تقویت ایران اسلامی شده است.

ارجمند فر با اشاره به اینکه ایران اسلامی پایگاه نظامی آمریکا را هدف قرار داد اما این کشور جرات مقابله با ایران اسلامی را نداشت، بیان کرد: ایران، داعش که دست پرورده آمریکا بود را نیز حذف کرد و نقشه دشمن را در این زمینه نیز با کام گذاشت..

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) با اشاره به تلاش مجدد دشمنان برای تجزیه ایران اسلامی و ایجاد ناامنی در کشور اضافه کرد: خود دشمن نیز به مسلح کردن اغتشاشگران داخلی اعتراف کرده است.

وی با اشاره به اینکه علت مدارا کردن سپاه آن است که بخش قابل توجهی از جوانانی هستند که خودشان از ماجرا خبر ندارند، ادامه داد: برخی سلبریتی‌ها اکانت فضای مجازی خود را به سازمان سیا فروخته‌اند.

ارجمند فر با اشاره به اینکه سازمان سیا از طریق اکانت برخی سلبریتی‌ها، جوانان را فریب می‌دهد، تصریح کرد: امروز اقدام جهادی ما این است که افراد فریب خورده را نجات دهیم.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) با اشاره به اینکه نمی‌خواهیم به جوانان خود آسیب بزنیم بیان کرد: ما جنگ مسلح در تهران را سال‌ها قبل تجربه کرده‌ایم، اما قصد ما زدن سر فتنه است.

وی با اشاره به اینکه اجازه نخواهیم داد خون شهدا پایمال شود، اضافه کرد: به برکت خون شهدا 43 سال است که انقلاب اسلامی حفظ شده و این راه ادامه دارد.

ارجمند فر با اشاره به اینکه رمز ماندگاری ایران اسلامی پیروی از رهبری و بصیرت مردم است، گفت: جوانان احساساتی نشوند و با بصیرت اقدام کنند.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) با اشاره به اینکه امروز امنیت برای بانوان از مرکز کشور تا دورترین نقطه فراهم است، گفت: حجاب مصونیت است و باید جوانان باید این را درک کره و لشگر دشمن و بیگانه نشوند.

 

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار