بودجه فرهنگی شورای ششم کرج با ۴۰ میلیارد تومان پنج برابر شده است
کد خبر: 1115302
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004g8k
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۸
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج:
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه بودجه فرهنگی سال 1402 بین ۱۸ دستگاه توزیع می شود،گفت: بودجه فرهنگی شورای ششم کرج با ۴۰ میلیارد تومان پنج برابر شده است.

حجت الاسلام علیرضا سعیدی در نشست کارگروه فرهنگی و ورزشی طرح اجرایی جشنواره البرز قوی که به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج و با حضور معاون هماهنگی سپاه امام حسن مجتبی (ع) و نمایندگان دستگاه های اجرایی استان در محل فرمانداری کرج برگزار شد اظهارداشت: بودجه فرهنگی شورای ششم کرج پنج برابر شده است و مدیریت شهری و شورای شهر موظف شده اند که کل بودجه سال ۱۴۰۲ خود را در این بخش با ۱۸ دستگاه فرهنگی استان به اشتراک بگذارند.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: برنامه های فرهنگی باید متناسب با ذائقه مردمی در راستای اجرای اهداف نظام اسلامی اجرایی شود تا تاثیرفرهنگی خود را داشته باشد، بنابراین مردمی سازی در برنامه ها باید مورد توجه باشد.

حجت الاسلام سعیدی تاکید کرد: اول باید از ذائقه شناسی شروع کرد به موازات آن استانداردهای فرهنگی ایجاد کنیم و بعد فرایند فرهنگ سازی صورت بگیرد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج افزود: ایجاد نشاط و پویایی اجتماعی از برنامه های اصلی طرح جشنواره البرز قوی است که مدیری شهری نیز باید اجرا و تقویت برنامه‌های مذهبی، زیارتی، فرهنگی و اجتماعی تلاش کند.

گفتنی است در نشست کارگروه فرهنگی و ورزشی طرح اجرایی جشنواره البرز قوی ، طرح اجرایی جشنواره البرز قوی به دبیری سپاه امام حسن مجتبی (ع) تبیین و تشریح شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار