بسترسازی تمدن نوین اسلامی از مسیر شهدا می‌گذرد
کد خبر: 1114701
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004fz3
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران:
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه بسترسازی تمدن نوین اسلامی از مسیر شهدا می گذرد، گفت: پیروزی محور مقاومت و اسلام وعده قرآن است.
سردار علی فدوی پیش از ظهر پنج شنبه در مراسم هفتمین روز شهادت شهید مدافع امنیت «حمید پورنوروز» در مسجد جامع لاهیجان اظهار کرد: بسترسازی تمدن نوین اسلامی و ظهور حضرت ولی‌عصر (عج) از مسیر شهدا می‌گذرد.

وی با تاکید بر شناخت معرفتی ائمه اطهار (ع) افزود: نگاه معرفتی و شناختی به زندگی نامه شهدا و ائمه اطهار (ع) راه را از بیراهه مشخص می‌کند.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به سلطه طلبی و کینه توزی دشمن از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون بیان کرد: آغاز شکل گیری نهضت حضرت امام خمینی (ره) و پیروزی انقلاب اسلامی با دشمنی‌ها و کینه توزی ها علیه این نظام به سرکردگی آمریکا همراه شد.

سردار فدوی با بیان اینکه دشمن ۴۳ سال ناکام مانده است، گفت: ناکامی دشمن در ۴۳ سال گذشته، کینه توزی و تنگ نظری‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران، مشهود است.

وی با اشاره به آیات قرآن کریم افزود: گشایش و پیروزی محور مقاومت و اسلام در قرآن وعده داده شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه نبرد حق علیه باطل تعطیل پذیر نیست، گفت: دشمن با شگردهای مختلف علیه نظام اسلامی بسیج شده و هر بار هم ناکام و ناامید شده است.

سردار فدوی حوادث اخیر را شگرد نوین و رسانه‌ای دشمن علیه نظام اسلامی عنوان و اضافه کرد: همراهی برخی خواص و فریب خوردگان داخلی با دشمن، زمینه حوادث تلخ و ناگوار اخیر را در کشور فراهم کرد.

وی با بیان اینکه پیروزی و موفقیت نزدیک است، افزود: بصیرت، ایثار، مجاهدت، مقاومت، صبر و تحمل لازمه موفقیت جبهه حق علیه باطل است و همین موضوع در اتفاقات اخیر هم صدق می‌کند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه مردم درس آموز مکتب عاشورا و امام حسین (ع) هستند، گفت: شهادت حاج قاسم عزیز نمونه‌ای از نسل پرورش یافته مکتب عاشورا بود و انقلاب اسلامی از این دست رویش‌ها کم ندارد.

سردار فدوی با اشاره به اینکه جنایت‌های دشمن بی پاسخ نمی‌ماند، تصریح کرد: دشمنان خارجی و داخلی چوب کینه توزی ها و حرمت شکنی ها را خواهند خورد.

وی با اشاره به پیاده سازی سند ۲۰۳۰ در کشور از سوی برخی خواص افزود: دانش آموزان و نسل جوان و نوجوان در معرض خطر جدی تغییر رویکرد باور هستند که توسط دشمن با سند ۲۰۳۰ پیاده سازی می‌شود.

سردار فدوی با اشاره به پایبندی و تعهد مردم به انقلاب اسلامی بیان کرد: مردم ایران اسلامی در سخت‌ترین شرایط جنگ اقتصادی و فرهنگی پای کار انقلاب بوده و هستند.

وی ادامه داد: مردم با حضور در صحنه‌های مختلف، انقلاب اسلامی و امامین انقلاب را تنها نگذاشتند.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اقتدار ایران اسلامی در ابعاد مختلف اضافه کرد: دشمن از موفقیت‌ها و توانمندی‌های انقلاب اسلامی مات و مبهوت شده و به همین خاطر بر طبل دشمنی می کوبد.

سردار فدوی با تاکید بر تجزیه و تحلیل وضعیت قبل و بعد انقلاب اسلامی برای جوانان و نوجوان تصریح کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف باید به نسل جوان انتقال داده شود.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار