ریشه‌های انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری مستحکم شده است
کد خبر: 1107720
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004eAS
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۹
وحیدی:
وزیر کشور با بیان اینکه ریشه‌های انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری مستحکم شده است گفت: مدافعان امنیت کشور جانانه از امنیت و آرامش مردم حفاظت کردند و حضور به موقع آ‌ن‌ها، تمامی نقشه های شوم دشمنان و معاندان نقش بر آب کرد.

احمد وحیدی روز سه شنبه در مراسم تدفین شهید گمنام، گفت: تا زمانی که انسان های بزرگ و با اندیشه های دینی برای حفظ این مرز و بوم و ارزش های انقلابی وجود دارند؛ مسیر بزرگ انقلاب تداوم خواهد یافت.

وحیدی با اشاره به وقایع و اتفاقات تلخ اخیر کشور اظهار کرد: در همین وقایع، مدافعان امنیت کشور جانانه از امنیت و آرامش مردم حفاظت کردند که بسیار ارزشمند است.

رئیس شورای امنیت کشور با بیان اینکه با حضور به موقع مدافعان امنیت، تمامی نقشه های شوم دشمنان و معاندان نقش بر آب شد؛ تصریح کرد: امروز جبهه استکبار و گروه‌های تروریستی علیه ملت ایران بسیج شده‌اند و صف‌آرایی آنها را شاهد هستیم.

وحیدی ادامه داد: با وجود تلاش‌های معاندانه گروه‌های تروریستی و جریان نفاق برای ضربه زدن به پیشرفت کشور، در عمل مثل همیشه سیلی محکمی دریافت کردند و ریشه‌های انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری مستحکم شده است.

وی با اظهار این واقعیت که تلاش دشمن بر ترویج بی‌حیایی و بی‌عفتی در جامعه است؛ خاطرنشان کرد: قدردان مادرانی هستیم که همواره در دفاع از ارزش‌های دینی پیشقدم هستند و شهیدان این مرز و بوم از دامن چنین مادران ارزشمندی پرورش یافته‌اند.

وزیر کشور با اشاره به اینکه جنگ امروز دشمن، جنگ ارزش‌هاست، اظهار کرد: کسانی که شعار‌هایی همچون زن، زندگی، آزادی را درست کردند؛ شنیع‌ترین صحنه‌ها را برای دفاع از زنان به وجود‌ آوردند و آزادی را در بی‌حجابی و بی‌حیایی زنان می‌بینند.

وحیدی با استناد به فرمایشات راهگشای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم دانش‌آموختگی نیروهای مسلح، گفت: دشمن به دنبال ضربه زدن به قدرت جمهوری اسلامی است و برای ایجاد تردید در بانوان عزیز کشور نسبت به ارزش های اسلامی حرکت می‌کند. البته کسانی که از ذهن خباثت‌آلود دشمن پیروی می‌کنند بسیار اندک هستند.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار