راه پله گرد
کد خبر: 1107601
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004e8X
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۴

راه پله گرد

رپورتاژ آگهی/ این مدل از راه پله از لحاظ شکل ظاهری تفاوت هایی با مدل های قبلی اجرا شده دارد.و آن هم گرد بودن ساختار اصلی آن می باشد.که بسیار جلب توجه می کند.بعضی از طرفداران آن بنا به چند دلیل تنها انتخابشان راه پله گرد می باشد.که مطابق با هر سلیقه ای می توانند انتخاب کند.برخی استحکام و مقاومت بالا را مدنظر خود را دارند که این دسته از عزیزان در اکثر موافع پله های پیچ بتنی را بر می گزینند.که آن هم ظاهر پیچ دار را درون خود دارد.

و هم مانند راه پله های ساده بدون لرزش است و هنگامی که فرد بر روی آن قدم برمی دارد دیگر خبری از ترس و ارتفاع نمی باشد.چون آن حس معلق بودن به او دست نخواهد داد ولی برعکس کسانی هستند که عاشقانه این حس سبکی و معلق بودن در هوا را دوست دارند.و از این رو بیشتر از پله های معلق شاسی مخفی با کف پله های شیشه ای استفاده می کنند حال برای القای بیشتر این حس شناور برخی ها از نرده هم بهره نمی گیرند که ما به عنوان سازنده شدیدا با آن مخالف هستیم.از این رو که با تکیه بر تجربه خود حوادثی را مشاهده کرده ایم.که سرچشمه اصلی این حوادث در اکثر مواقع همین جای خالی نرده همین پله معلق بوده است.پس بهتر است در کنار هر چه زیبا تر کردن راه پله گرد خود از مسائل ایمنی هم غافل نباشیم.

راه پله گرد

راه پله گرد فلزی:

منظور پله ای است که از ابتدای کار آهن در ساخت آن دخیل باشد این نوع از راه پله مزیت های بسیار زیادی نسبت به مدل های دیگر دارد از جمله دوام و ماندگاری بالا البته مشروط می شود به نگهداری خوب از آن که توسط هزینه ای بسیار پایین شدنی است و آن هم چیزی نیست جز رنگ کاری آهن راه پله که در پله گرد نوربخش در انتهای مرحله ساخت رنگ کاری صورت می گیرد.آیا فقط هدف از انتخاب راه پله گرد آهنی دوام و استحکام است نه بلکه موارد دیگری هم در این انتخاب تاثیر مستقیم دارند از جمله وجود بی نهایت طرح ها و مدل های زیبا و دلنشین که از خاصیت حالت پذیری فلز آهن سرچشمه می گیرد.

که به وسیله دستگاه های صنعتی نه چندان گران سازندگان این بخش می توانند آهن را به شکل دلخواه خود در بیاورند. ولی در متریال های دیگر همچون چوب و سنگ و یا بتن این کار یا شدنی نیست یا با چالش های زیادی روبه رو می شود مثلا در کشورمان اگر بخواهیم یک پله پیچ چوبی داشته باشیم.ابتدا باید شاسی اصلی را از آهن بسازیم و بعد به دنبال کاور کردن اجزای آن با چوب برویم. چون چوب به تنهایی این قدرت را ندارد که به صورت مارپیچی و منحنی دربیاید مگر اینکه الگوی کارش آهنی باشد و طبق آن الگو پیش برود.

قیمت پله پیچ:

ارزان ترین راه پله ها نوع فلزی آن می باشد بنا به دو دلیل اول اینکه آهن نسبت به متریال های دیگر همچون چوب و استیل قیمت کمتری دارد چون بیشتر در دسترس همگان است و دوم دلیل ارزان بودن قیمت پله پیچ درسال 1401 این است که در این چند سال اخیر سازندگان بیشتری در این حوضه فعالیت مستمر دارند و خود این عامل باعث شده است که قیمت ها به شکل عجیبی رو به کاهش باشند مثلا در سال های قبل پله گرد نوربخش قیمت های خود را تا حدی بالا ارائه می داد ولی با گذشت زمان و زیاد شدن دست در این عرصه و برای اینکه بتواند در این بازار رقابتی همچنان فعال باشد مجبور به کاهش قیمت های محصولات خود شده است.

راه پله گرد

زمان ساخت پله گرد چقدر می باشد؟

بستگی به نوع طرح و سختی و آسانی اجرای آن دارد مثلا در زمان ساخت راه پله گرد از پله های صاف بیشتر می باشد این مدت زمان ساخت از دو روز تا ده روز متغیر می باشد اگر بخواهم بیشتر توضیح دهم. این است که پله معلق را می توان در 4روز کاری از صفر تا صدکارش را به اتمام رساند به همراه نصب در محل ولی اگر تکمیل شده آن را بخواهید به این معنی که پله شما شامل کف پله های چوبی و نرده ای از جنس شیشه باشد.باید حداقل 3هفته تا یک ماه صبر داشته باشید.تا محصول نهایی به بهترین کیفیت ممکن به دست شما برسد.هیچ وقت برای ساخت پله پیچ خود عجله نداشته باشید.و بگذارید که سازنده با صبر و حوصله تمامی جزئیات مربوط به ساخت را یکی پس از دیگری با دقت کافی انجام دهد.چون جزئیاتی در ساخت پله گرد حکم فرما هستند.که کارفرما هیچ اطلاعی از آن ها ندارد. ولی سازنده پله پیچ خوب به آن ها اشراف دارد. و با عجله شما می تواند این مراحل را حذف کند.بدون اینکه کارفرما متوجه بشود.که بعد از مدتی به صورت حتم می تواند برای فرد استفاده کننده از آن راه پله گرد دردسر ساز شود.

این محتوا صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و توسط سفارش دهنده آن تهیه و تنظیم شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار