کارخانه دروغ سازی ضد انقلاب همچنان فعال است؛ ساخت اکانت جعلی برای رئیس دانشگاه نیشابور
کد خبر: 1106694
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004dtu
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۵
رئیس دانشگاه نیشابور با اشاره به ساخت اکانت جعلی برای وی در پیام رسان‌های خارجی توسط ضد انقلاب، تاکید کرد که فرزندان این مرز و بوم فرزندان وی هستند و دشمنان ضعف انقلاب اسلامی را به گور خواهند برد.

محمدحسین رحمانی دوست رئیس دانشگاه نیشابور با اشاره به ساخت صفحه‌‌هایی در پیام‌رسان‌های خارجی به نام وی و طرح مباحثی خارج از عرف توسط ضدانقلاب، گفت: بنده در هیچ پیام رسان خارجی صفحه نداشتم و تاکید می‌کنم که مباحث مطرح شده در این صفحات برای بنده نیست. صفحاتی را به دروغ ساخته‌اند و براساس این دروغ در رسانه‌های منسب به خود هیاهو برپا کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه فرزندان این مرز و بوم، فرزندان وی هستند و این پست‌ها هدفمند منتشر می‌شوند، خاطرنشان کرد: پس از انتساب این اکانت‌ها به بنده، ۲ صفحه ایجاد و تاکید کردم که بنده به جز این صفحات، صفحه دیگری در پیام رسان‌های خارجی ندارم و صفحات منتشر شده، جعلی هستند اما گویا اقدامات ضدانقلاب تمامی ندارد.

رئیس دانشگاه نیشابور با تاکید بر اینکه مضمون اکانت‌های جعلی روشنگر این است که این صحبت‌ها قطعا از طرف هیچ استاد و هیات علمی دانشگاهی نیست، گفت: من خاک پای مردم کشورم هستم و به آنها خدمت می‌کنم، چگونه ممکن است درباره مردمی که در کنارشان زندگی می‌کنم، بی محبت باشم؟ این نوع عملکرد ضدانقلاب فقط برای منحرف کردن ذهن‌هاست تا آنچه که باید نبینند و آنچه که نباید را ببینند.

* ضدانقلاب واقعیت را وارونه جلوه می‌کند

وی با تاکید بر اینکه ضدانقلاب واقعیت را وارونه جلوه می‌کند، گفت: جنگ الان، جنگ رسانه‌هاست و واقعیت‌ها باید مشخص شود، ۴۴ سال است که ضدانقلاب در تدبیر شکست جمهوری اسلامی تمام تلاشش را کرده است و این آرزو را به گور خواهد برد و ایران روز به روز قوی‌تر‌ و قوی‌تر می‌شود.

رحمانی دوست با اشاره به اغتشاشات اخیر، گفت: ضد انقلاب با این اغتشاشات می‌خواهد ایران را تجزیه کند، خیال خامی که با خود به گور می‌برند و جمهوری اسلامی هر روز مقتدرتر از دیروز خواهد درخشید.

وی با تاکید بر اینکه دانشگاهیان باید به جهاد تبیین بپردازند، گفت: اگر دانشگاهی‌ها مباحث را درست تبیین نکنند، ضدانقلاب مباحث را وارونه تبیین می‌کند و باید در این زمینه‌ها به جد وارد میدان مبارزه شد.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار