بازگشت شاخص بورس به کانال یک میلیون و ۳۰۰
کد خبر: 1104361
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004dIH
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۶

شاخص بورس تهران بعد از افت‌های پی درپی امروز بعد از ۱۵ هزار و ۴۲۲ به کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد افت کرد و در نهایت به رقم یک میلیون و ۳۹۷ هزار واحد رسید.
به گزارش خبرنگارجوان آنلاین، بر اساس ارقام درج شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق و بهادار تهران امروز با ۱۵۴۲۲ واحد کاهش به یک میلیون و ۳۹۷ هزار و ۴۳۴ واحد و ارزش روز بازار به ۵ هزار و ۲۵۵ هزار میلیارد تومان رسید.
شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۳۵۶۳ واحد افت به ۳۲۲ هزار و ۸۹۸ واحد رسید. شاخص کل (هم‌وزن) با ۴۷۵۵ واحد کاهش به ۴۰۵ هزار و ۵۶۹ واحد رسید. شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۲۸۴۴ واحد کاهش به ۲۴۲ هزار و ۶۱۷ واحد رسید.
شاخص آزاد شناور با ۱۹۸۷۹ واحد کاهش به یک میلیون و ۷۷۹ هزار و ۱۵۸ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۱۲۹۷۶ واحد افت به یک میلیون و ۳۹ هزار و ۲۵۹ واحد و شاخص بازار دوم با ۲۵۹۸۴ واحد کاهش به رقم ۲ میلیون و ۷۶۴ هزار و ۷۶۱ واحد رسید.
نماد فارس، کچاد، حکشتی، وپاسار، کگل، وبملت، شستا بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس ایران داشت و مبین بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشت.
در بازار فرابورس ایران شاخص کل فرابورس ۱۳۶.۹۹ کاهش به رقم ۱۸ هزار و ۹۸۱ واحد رسید.
معامله‌گران فرابورس تعداد ۲ میلیارد و ۵۹۷ میلیون برگ سهم در قالب ۱۸۲ هزار و ۲۶۴ فقره به ارزش ۷ هزار و ۷۹۴ میلیارد تومان با مجموع اوراق بدهی دولت داد و ستد کردند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار