نهضت ملي مسكن با انجام يك كار تيمي محقق مي شود
کد خبر: 1103943
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004dBX
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۸
سرپرست اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي
سرپرست اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي گفت: نهضت ملي مسكن يك طرح بزرگي است كه بدون انجام كار تيمي محقق نمي شود.
سیده سمیه ناصری

 عباس يوسف زاده در بازديد سرزده از طرح نهضت ملي مسكن فريمان كه به همراه فرماندار، دادستان، رئيس اداره راه و شهرسازي فريمان و ساير مسئولان شهرستان فريمان صورت گرفت گفت: نهضت ملي مسكن یک طرح بزرگ و در واقع یک ابرپروژه است که جز با انجام کار تیمی و همکاری دستگاه های متعدد از آب و برق و گاز گرفته تا شهرداری امکان پذیر نخواهد بود.

وي اذعان كرد: در نهضت ساخت ملی مسکن مطالبه گری رسانه ها به  پیشرفت این موضوع کمک قابل توجهي مي كند و ظرفیت بزرگي برای تحقق این اقدام دولت است به همين دليل ما از رسانه ها انتظار داريم در پيشرفت اين ابر پروژه در كنار ما ياري كنند.

يوسـف زاده با بيان اينكه سرعت بخشی به اجرای طرح های نهضت ملی مسکن بايد در اولویت باشد گفت: کاهش هزینه‌های ساخت و ساز یکی از مهم‌ترین نیازها و اولویت‌های این طرح است و لازم است پیمانکاران از فناوری‌ها و تکنولوژی‌های روز در راستای تحقق این هدف استفاده كنند.

يوسف زاده همچنين در اين سفر یک روزه  از پروژه در حال اجرای محور فریمان به تربت جام نيز بازديد كرد و افزود: بعد از یک دهه آغاز عملیات آسفالت آن از سر گرفته شده و به زودی به بهره برداری و زیر بار ترافیک مي رود.

شهرستان فريمان در 86 كيلومتري مشهد مركز استان خراسان رضوي قرار دارد و بر اساس مصوبه هیئت دولت در تاریخ هشتم اردیبهشت ۱۳۷۲ تأسیس شده است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی