دقت و جدیت پلیس راهور البرز، در اجرای ضوابط تردد، شایسته تقدیر است
کد خبر: 1101774
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ccY
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۲
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز :
سرهنگ حمداله رحمتی پور، فرمانده پلیس راهور فراجا در استان البرز .با سعید جابری انصاری، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز در محل این اداره کل دیدار و گفتگو کرد.

جابری انصاری در این نشست گفت: پلیس راه های استان مسئولیت خطیری را در گستره وسیع جغرافیائی برعهده دارد ازجمله لازمه مدیریت شاهراه مواصلاتی 15 استان کشور، تدبیر نیکو و عزم راسخی است که این مشخصات در عملکرد پلیس راه های البرز مشهود است .

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز افزود: از آنجا که دقت و جدیت پلیس راهور البرز، در اجرای ضوابط تردد و فرهنگ ترافیکی، ستودنی و شایسته تقدیر است به نوبه خود از این هماهنگی و دقت در اجرای قوانین، که با حفظ کرامت و رأفت نسبت به شهروندان همراه است، تشکر می نمایم.

جابری انصاری در ادامه اظهار داشت: از آنجا که فرهنگ در همه شئون اجتماعی جامعه ورود و تأثیر دارد و ایجاد فرهنگ ترافیک لازمه زندگی شهری است، آمادگی خود را جهت افزایش همکاری ها و تعمیق روابط میان این دو مجموعه اعلام می دارم و این آمادگی در حوزه فرهنگ استان وجود دارد که هرگونه اقدام مشترکی که قابل انجام باشد از جمله اصلاح و ارتقای فرهنگ رانندگی و حفظ اصول ایمنی حین رانندگی و سایر مسائل مربوطه را به صورت مشترک هماهنگی و انجام نماییم.

همچنین در این دیدار سرهنگ رحمتی پور، فرماندهی پلیس راهور البرز ضمن قدردانی از سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، با ارائه گزارشی از اقدامات مجموعه پلیس راهور از روحیه مشارکت جو و اعلام آمادگی ایشان جهت افزایش همکاری های مشترک، تشکر نمود.

وی عنوان کرد: قطعاً هماهنگی و هم افزایی در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و برقراری نظم و امنیت در سطح استان تاثیر بسزایی در بهبود فضای فرهنگی و هنری دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار