ضرورت ورود جدی اصحاب رسانه به جهاد تبیین
کد خبر: 1100098
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004cBW
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۰
رئیس سازمان بسج رسانه خواستار شد
رئیس سازمان بسیج رسانه با انتشار پیامی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت امام حسین (ع) و یاران وفادارش و پاسداشت روز خبرنگار، خواستار ورود جدی خبرنگاران و اصحاب رسانه به جهاد تبیین برای روشن گری و ارتقاء سطح سواد رسانه‌ای جامعه شد

رئیس سازمان بسیج رسانه با انتشار پیامی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت امام حسین (ع) و یاران وفادارش و پاسداشت روز خبرنگار، خواستار ورود جدی خبرنگاران و اصحاب رسانه به جهاد تبیین برای روشن‌گری و ارتقاء سطح سواد رسانه‌ای جامعه شد.

در این پیام آمده است.

روایت عاشورای حسینی، یادآور جریان حق طلبی و حق جویی است که سبب شد حماسه کربلا در غبار فتنه کوفیان و خدعه یزیدیان، از انظار بدور نماند و با وجود حضرت امام سجاد (ع) و حضرت زینب (س) اسوه‌های صبر و تقوا، عنصر روشنگری هویتی جدید به خود گیرد.

آن زمان که یزید و یزیدان سرمست از نیرنگ، باطل را در افکار عمومی حق جلوه دادند، خبررسانان دشت نینوایی نمود پیدا کردند تا با شجاعتی بی نظیر، ضمن رسوایی قاتلان امام حسین (ع) و یاران وفادارش، واقعه کربلا را برای همیشه تاریخ، ثبت و ضبط کند.

اگر در بلندای تاریخ نهضت عاشورایی شکل گرفت تا با برجسته سازی حقایق، بیرق عدالت خواهی افراشته شود اینک و در نخستین گام‌های ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی جهاد تبیینی نیاز است که پرچم دار آن، خبرنگاران و اصحاب رسانه به عنوان افسران جنگ جبهه نرم هستند.

سازمان بسیج رسانه کشور ضمن تسلیت شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران وفادارش، یاد و خاطره شهید صارمی و دیگر شهدای جبهه رسانه را گرامی می‌دارد و با پاسداشت روز خبرنگار، خواستار ورود جدی اصحاب رسانه به جهاد تبیین برای روشن گری و بصیرت افزایی، معرفی خدمات نظام به جامعه، ارتقاء سطح سواد رسانه‌ای مخاطبین و بیان کاستی‌ها ها همراه با ارائه پیشنهاد‌های کاربردی و راهبردی است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار