استان البرز جزو استان هایی با بیشترین آمار رسانه ها در کشور است
کد خبر: 1099966
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004c9O
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۹
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز:
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ضمن تسلیت عزاداری های حسینی فرا رسیدن روزخبرنگار را گرامی داشت و محوری ترین اقدامات حمایتی از رسانه های استان البرز را تشریح کرد.

سعید جابری انصاری با گرامیداشت فرا رسیدن سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار گفت: اصحاب رسانه و مطبوعات ، نمایندگان رکن چهارم دموکراسی هستند که با نگاه تیزبین و نقادانه خود حقایق را در جهت عدالت با ابزار رسانه گسترش می دهند و در راستای تلاش هایی که در چارچوب قانون با رعایت اصل اخلاق مداری و پایبندی به اصول نظام جمهوری اسلامی در عرصه اطلاع رسانی و روشنگری و تنویر افکار عمومی جامعه به انجام می رسانند ، شایسته حمایت هستند.

 وی همچنین بیان کرد: استان البرز با برخورداری بالاترین آمار ثبت شده در معاونت مطبوعاتی کشور از نظر تعداد رسانه های دارای مجوز یکی از استانهای سرآمد در کشور است که باید به تناسب این آمار، خروجی اطلاع رسانی را نیز شاهد باشیم که با زیرساخت های ایجاد شده در این زمینه و رونمایی از طرحی جامع در این حوزه که مقارن با برنامه گرامیداشت روز خبرنگار در استان رونمایی می شود، بخشی از این هدف به مرحله اجرا خواهد رسید.

جابری انصاری در ادامه با اشاره به ساماندهی فعالیت های رسانه ای در استان البرز و ترسیم نقشه راه در حوزه رسانه و مطبوعات گفت: در راستای تحقق بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، تاکیدات نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه کرج و جناب آقای دکتر عبداللهی استاندار محترم پیرامون ساماندهی فضای مجازی، طی سه مرحله تهیه و تدوین بانک اطلاعاتی اصحاب رسانه و صاحبان کانال های مجازی استان با موفقیت به انجام رسید و بر اساس این ظرفیت احصا شده راهبردهایی که تبیین و طراحی گردیده است، اجرایی می شود.

وی همچنین با بیان اینکه رویکرد و نگاه ما ایجاد تعامل، وفاق و همگرایی رسانه ای است، گفت: برنامه های حمایتی را برای اصحاب محترم رسانه در نظر گرفته ایم و بزودی بصورت ادواری از دفاتر رسانه ای استان نیز بازدیدهای میدانی خواهیم داشت تا ضمن عرض خداقوت گویی در جریان روند فعالیت های این عزیزان هم قرار بگیریم.

جابری انصاری با اشاره به ضرورت حمایت های حقوقی از قشر فرهیخته ی عرصه قلم و رسانه گفت: تا جایی که قانون اجازه بدهد حمایت گر فعالیت های اصحاب محترم رسانه هستیم و طی این مدت نیز بصورت مصداقی در این زمینه اقداماتی انجام شده است. انتظار می رود مدیران استان نیز در تعامل موثر با رسانه ها ضمن بهره مندی از ظرفیت رسانه حمایت از اصحاب پرتلاش این عرصه را در دستور کار داشته باشند.

 وی افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده برای اولین بار همایش حکمرانی دولت و رسانه را با حضور اصحاب رسانه و مدیران در استان البرز برگزار خواهیم کرد.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در پایان ضمن آرزوی قبولی عزاداری های حسینی، فرا رسیدن روز خبرنگار را به پاس یکسال تلاش بی وقفه و شبانه روزی در عرصه خبر و اطلاع رسانی، خدمت مدیران محترم خبرگزاری ها، پایگاه های خبری، خبرنگاران، فعالان کانال های خبری ، عکاسان خبری و تمامی عزیزانی که در سنگر مطبوعات و رسانه مسئولیت دارند، خداقوت گفت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار