نوروزی: به دنبال سفر خارجی یا کسب درآمد در کمیته ملی المپیک نیستم
کد خبر: 1099539
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004c2V
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۶
تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: با هدف کسب پُست و درآمد یا رفتن به سفر‌های خارجی در انتخابات کمیته ملی المپیک شرکت نمی‌کنم.
غلامرضا نوروزی امروز (چهارشنبه) بعد از ثبت‌نام در پست نایب رئیسی کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به این که یک فدراسیون غیرالمپیکی هستیم، فقط می‌توانستم در پُست نایب رئیسی و ریاست ثبت‌نام کنم. از آنجا که در پست ریاست بزرگان هستند و برخی برای این پست ثبت‌نام کرده‌اند و برخی دیگر هم به احتمال زیاد کاندیدا خواهند شد، تصمیم گرفتم برای پست نایب‌رئیسی ثبت‌نام کنم.

وی درباره دلایل ثبت‌نامش گفت: سبقه خوبی در حوزه مدیریت دارم و سال‌ها در فدراسیون پزشکی ورزشی کار کرده‌ام. سوابق خوبی هم در عرصه بین‌المللی دارم. سال‌ها رئیس کمیسیون پزشکی کمیته ملی المپیک بودم، عضو کمیته پزشکی کنفدراسیون والیبال آسیا، عضوی کمیته پزشکی کنفدراسیون پزشکی- ورزشی آسیا و بیش از ۲۰ سال پزشک تیم‌های ملی والیبال هستم.

نوروزی افزود: مجموعه سوابق و همچنین مشورتی که با بزرگان عرصه ورزش داشتم باعث شد برای ثبت‌نام اقدام کنم. کمیته ملی المپیک یکی از مهم‌ترین نهاد‌های ورزشی کشور است که حکم وزارت امور خارجه ورزش کشور را دارد. تقویت این بخش می‌تواند منجر به تقویت ورزش کشور شود. از طرفی فکر می‌کنم کمیته ملی المپیک نیاز به تجدید قوا و حضور نیرو‌های جدیدتر و جوان‌تر دارد. امیدوارم بتوانم تاثیرگذار باشم.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی تصریح کرد: کمیته محل کار کردن و جایی است که باید باری را از روی ورزش کشور بردارد، نه این‌که من بخواهم عضو هیئت اجرایی شوم و خودم باری بر دوش کمیته باشم. به همین دلیل معتقدم افرادی که این توان را در خود می‌بینند، باید وارد گود رقابت شوند و خود را در معرض انتخاب قرار دهند. مجمع کمیته نیز ترکیبی از افراد فرهیخته و متشکل از افرادی است که سال‌های سال در حوزه مدیریت کشور حضور دارند، بنابراین هر اتفاقی که رخ دهد به فال نیک می‌گیریم.

نوروزی تاکید کرد: متاسفانه این‌طور جا افتاده که افراد برای گرفتن پست یا رفتن به سفر‌های خارجی وارد کمیته ملی المپیک می‌شوند. برای نهاد بزرگی مثل کمیته ملی المپیک بد است که چنین طرز تفکری در جامعه جا بیفتد. این اتفاق البته حاصل عملکرد برخی افراد در گذشته بوده است.

وی اظهار داشت: اگر به کمیته بیایم، هرگز وارد پروسه سفر‌های خارجی نوبتی کمیته نخواهم شد که اسمم در این لیست قرار بگیرد یا به دنبال کسب درآمد یا اشتغال باشم. در حال حاضر رئیس یکی از فدراسیون‌های بزرگ کشور هستم و به این نتیجه رسیدم که با توجه به سوابقم و شناختی که از بدنه ورزش کشور دارم، ساختار کمیته ملی المپیک را می‌شناسم و به همین دلیل برای کمک آمده‌ام.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار