صعود شاخص ادامه دار شد
کد خبر: 1099495
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004c1n
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۵

شاخص بورس همچنان به صعود دو روز گذشته ادامه داد و در نهایت توانست با رشد بیش از ۷ هزار و ۳۳۸ واحدی به رقم یک میلیون و ۴۳۷ هزار و ۳۶۰ واحد تثبیت شود.
به گزارش خبرنگارجوان آنلاین، بر اساس ارقام درج شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق و بهادار تهران امروز با ۷۳۳۸ واحد رشد به یک میلیون و ۴۳۷ هزار و ۳۶۰ واحد و ارزش روز بازار به ۵ هزار و ۴۷۹ هزار میلیارد تومان رسید.
شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۱۷۱۹ واحد رشد به ۳۳۶ هزار و ۷۹۳ واحد رسید. شاخص کل (هم‌وزن) با ۳۴۶۶ واحد صعود به ۳۸۴ هزار و ۵۵ واحد رسید. شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۲۰۷۹ واحد رشد به ۲۳۰ هزار و ۳۷۳ واحد رسید.
شاخص آزاد شناور با ۱۰۶۳۷ واحد رشد به یک میلیون و ۸۲۰ هزار و ۹۴۷ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۵۴۹۷ واحد رشد به یک میلیون و ۷۵ هزار و ۶۱۱ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۴۴۰۳ واحد رشد به رقم ۲ میلیون و ۸۲۳ هزار و ۶۹۷ واحد رسید.
نماد شپدیس، فارس، فملی، خودرو، حکشتی، خساپا، خبهمن بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس ایران داشت و کگل، شفن، شبریز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشت.
در بازار فرابورس ایران شاخص کل فرابورس ۹۵.۵۲ رشد به رقم ۱۸ هزار و ۸۶۱ واحد رسید.
معامله‌گران فرابورس تعداد ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون برگ سهم در قالب ۱۳۰ هزار و ۸۷۵ فقره به ارزش ۱۲ هزار و ۴۲۹ میلیارد تومان با مجموع اوراق بدهی دولت داد و ستد کردند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار