گزینه های شهرداری برنامه های خود را شفاف اعلام کنند
کد خبر: 1098191
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004bgl
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹
دبیر اول شورای اسلامی شهر کرج عنوان کرد
دبیر اول شورای اسلامی شهر کرج گفت: 4 گزینه شهرداری کرج برنامه عملیاتی خود را به صورت شفاف اعلام کنند.

مجتبی حاجی قاسمی در نطق پیش از دستور شصت و چهارمین جلسه رسمی شورای شهر کرج اظهار داشت: با توجه به اینکه انتخاب شهردار کرج در دستور جلسه روز سه شنبه 4 مرد اد ماه قرار دارد به نظر می رسد 4 گزینه شهرداری کرج برنامه عملیاتی خود را در موارد زیر به صورت شفاف اعلام نمایند.

دبیر اول شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: گزینه های شهرداری در خصوص تامین مالی پروژه های کلان مانند بزرگراه شمالی و مترو، وضعیت مدیریت پسماند خصوصاً ساماندهی سایت حلقه دره ،ساماندهی حوزه منابع انسانی شهرداری و برنامه اجریی برای اقدامات اولیه و ضربتی برنامه های خود را اعلام کنند.

حاجی قاسمی به بودجه سال جاری اشاره کرد و افزود: در این راستا نیز گزینه های شهرداری در خصوص به روز رسانی بودجه سال 1401 شهرداری با عنایت به افزایش قابل توجه حقوق در سال 1401 و عدم در نظر گرفتن آن در بودجه مصوب فعلی و راهکار افزایش بودجه به منظور حفظ تعادل قانونی مورد انتظار در مدت زمان باقیمانده از سال جاری نیز ارائه کنند.

دبیر اول شورای اسلامی شهر کرج ، بیان یک گام اجرایی واقعی در حوزه سرمایه گذاری و درآمد پایدار، تحول در فرآیندها و مکانیزم های شهرداری خصوصاً مواردی که با عموم شهروندان مرتبط است و اخذ مطالبات شهرداری از ساخت و سازهای تثبیت شده شهری را از دیگر مواردی عنوان کرد که گزینه ها بایستی برنامه های مرتبط خود را اعلام کنند.

حاجی قاسمی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص عدم انتصاب سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با توجه به مأموریت رئیس قبلی سازمان و وضعیت کمیسیون های معاملات و ماده 14 و عدم رعایت برخی الزامات قانونی و ارسال دیرهنگام دعوتنامه به شورا به مدیریت شهری تذکر داد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار