ایمنی و ارتقای سطح راه های شهرستان دلفان
کد خبر: 1094525
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ajd
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۳
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دلفان خبرداد؛
زمانی، از برنامه های مهم راهداری دلفان را ایمنی و ارتقای سطح راه های شهرستان دلفان عنوان کرد و گفت: در سه ماهه نخست امسال تاکنون اقدامات مؤثری انجام شده است.

به گزارش جوان از لرستان، «روح اله زمانی»، امروز(5تیر)، در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ایمن سازی راه های اصلی و شریانی آن در اولویت برنامه های این اداره قرار دارد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دلفان افزود: در سه ماهه اول سال جاری خط کشی ۴۸ کیلومتر از راه های اصلی، لکه گیری با آسفالت سرد به میزان ۳۷ تن، شانه سازی در طول ۵.۳ کیلومتر، قنوزنی ۵۶کیلومتر، ترانشه برداری به میزان هزار و ۶۰ تن و ایجاد هره خاکی طولی به طول ۲ هزار و ۲۵۰متر و هره خاکی نقطه ای در ۵۱ نقطه انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: در سه ماهه نخست امسال ریزش برداری در سطح هزار و ۲۱۰ مترمکعب، رفع افتادگی شانه راه به میزان دو هزار و ۲۲۰ مترمکعب، تیغه زنی در طول ۱۵ کیلومتر، تسطیح و رگلاژ هفت کیلومتر، نصب پل موقت میرزاآباد میربگ جنوبی، شیارزنی محور نورآباد- کرمانشاه به طول ۱.۱ کیلومتر و ساخت رمپ ورودی روستای مرادآباد در محور نورآباد- خرم آباد از دیگر اقدامات انجام شده در شهرستان دلفان است.

زمانی بیان داشت: در این مدت هفت کیلومتر از راه های روستایی یوسف آباد، الفسانه، سرکشتی، گاوکش سفلی و رضاآباد بهسازی و ساخت ابنیه فنی محور علی آباد گاوکش به طول چهار کیلومتر تکمیل و ایمن سازی کمربندی محور نورآباد- خرم آباد با نصب نیوجرسی به طول ۱.۶ کیلومتر انجام شده است.

وی اظهار کرد: تعمیر ۷۱عد علائم ایمنی آسیب دیده، جمع آوری ۱۳۸ صفحه علائم، نصب ۲۷۹ صفحه گاردریل در محورهای نورآباد به خرم آباد و کرمانشاه نصب ۴۰ عدد پایه روشنایی در دوراهی زالی از دیگر اقدامات انجام شده است.

زمانی در ادامه به ساخت پل جایگزین پل تخریب شده میرزاآباد در سیل 98 اشاره و بیان کرد: این پل با دو دهانه ۸متری با ارتفاع ۶متر و عرض سواره رو ۷ متر و با پیشرفت فیزیکی ۶۰درصد درحال اجرا است.

وی یادآور شد: براساس برنامه ریزی استان در سه ماهه امسال، ۱۶ گشت کنترل دروازه ای ناوگان باری و مسافری، هفت مورد بازدید از شرکت های حمل و نقل کالا و مسافر، یک مورد ایمن سازی مدارس حاشیه راه با همکاری ادارات ستادی استان انجام شده است‌.

 

برچسب ها: راهداری ، ایمنی ، راه
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار