قتل مرد معتاد در کمپ ترک اعتیاد
کد خبر: 1092953
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004aKH
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰
آرمین بینا

مرد معتاد که برای ترک اعتیاد به کمپ تر‌ک‌اعتیاد در شرق تهران منتقل شده‌بود با خشونت مستخدمان به قتل رسید. تحقیقات کارآگاهان جنایی درباره این حادثه ادامه دارد.
به گزارش جوان، ساعت‌۱۸‌عصر روز سه شنبه ۲۴‌خرداد قاضی محمد‌رضا صاحب‌جمعی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌۱۳۶ فرجام از مرگ مشکوک مرد جوانی در یکی از بیمارستان‌ها با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد. تیم جنایی در بیمارستان با جسد مرد ۳۶‌ساله‌ای به نام سامان روبه‌رو شدند که به طرز مشکوکی به کام مرگ رفته بود. نخستین بررسی‌ها حکایت از آن داشت مرد فوت شده چند ساعت قبل در حالی که حالش به شدت بد بوده و توان حرف زدن نداشته‌است، از کمپ ترک اعتیادی در شرق تهران برای درمان به بیمارستان منتقل می‌شود و تیم پزشکی هم تلاش زیادی برای نجات جان وی آغاز، اما در نهایت به خاطر شدت آسیب دیدگی فوت می‌کند. تیم پزشکی به مأموران پلیس اعلام کردند زمانی که این مرد به بیمارستان منتقل شد سر و صورتش کبود و زخم بود که نشان می‌داد وی از سوی فرد یا افرادی مورد ضرب و جرح قرار گرفته است. از سوی دیگر مأموران پلیس در تحقیقات میدانی دریافتند ساعت دو بعد از ظهر روز دوشنبه مرد معتاد برای ترک اعتیادش به کمپ غیر‌مجازی در شرق تهران منتقل می‌شود، اما ۲۴‌ساعت بعد پس از درگیری با مستخدمان کمپ ترک اعتیاد زخمی و در نهایت هم در بیمارستان فوت می‌کند.
دستگیری ۳ مستخدم
همچنین مشخص شد مقتول در کمپ با سه نفر از مستخدمان آنجا درگیر شده و آن سه نفر هم او را برای درمان به بیمارستان منتقل می‌کنند. بدین ترتیب سه متهم به دستور بازپرس جنایی بازداشت شدند و مورد بازجویی قرار گرفتند.
یکی از متهمان در ادعایی گفت: «مقتول معتاد به مواد مخدر کوکائین بود و به همین خاطر برای ترک اعتیادش به کمپ منتقل شده بود. او از همان لحظه‌ای که وارد کمپ شد داد و فریاد می‌کرد و آرامش کمپ ترک اعتیاد را به هم ریخت. از طرفی هم از ما می‌خواست به او مواد بدهیم و به حرف‌ها و دستورات ما گوش نمی‌کرد و ما هم تصمیم گرفتیم او را تنبیه کوچکی کنیم و او را کتک زدیم.» وی در پایان با اظهار پشیمانی گفت: «ما قصد قتل نداشتیم و فقط می‌خواستیم او ادب شود و ساکت باشد و فکر نمی‌کردیم او فوت کند.»
دو متهم دیگر نیز در بازجویی‌ها اظهارات همدستشان را تأیید کردند. همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه، جسد به دستور بازپرس جنایی برای آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد. متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره‌دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار