توسعه کشاورزی لازمه کمک به اشتغال استان است
کد خبر: 1092408
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004aBU
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۱
نماینده ولی فقیه در لرستان:
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی بر ضرورت توسعه کشاورزی و کمک به اشتغال استان تأکید کرد و گفت: در این راستا باید امکانات در اختیار کشاورزان قرار گیرد.

به گزارش جوان از لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی، ظهر امروز در دیدار با کارکنان سازمان جهاد کشاورزی لرستان به مناسبت هفته جهاد کشاورزی، گفت: موفقیت هر ملت در گرو آزادگی و تلاش است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه موفقیت در هر عرصه ای در گرو همت مضاعف و ارادت مستحکم مبتنی با کار علمی است، افزود: جهاد سازندگی، امروز با عنوان جهاد کشاورزی مملو از دانش و تجربه است.

وی کار کارکنان جهاد سازندگی مصداق عمل صالح خواند و خاطرنشان کرد: جهاد کشاورزی و سازمان صنعت، معدن و تجارت نقش بسزایی در راستای ایجاد تحول در زندگی مردم و صادرات محصولات کشاورزی دارند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی به ظرفیت های استان لرستان در بخش دامداری، کشاورزی و باغات اشاره کرد و گفت: بهره مندی از این ظرفیت ها در سایه اقدام جهادی فرصتی برای اشتغالزایی است.

وی بر ضرورت ایجاد صنایع تبدیلی در بخش شیلات و کشت انجیر در اراضی شیب‌دار تأکید و عنوان کرد: اگر صنایع تبدیلی ایجاد شود درآمد کشاورزی لرستان دو برابر خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در لرستان بر ضرورت حفظ منابع طبیعی و رفع اختلاف و تعارض بین زمین‌داران تأکید کرد و گفت: در راستای توسعه بیشتر در عرصه کشاورزی باید امکانات ماشین آلات کشاورزی، کود شیمیایی و تسهیلات جهادکشاورزی باید به دست کشاورزان واقعی برسد.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار