هر طرحی با پشتوانه مردمی موفق می‌شود
کد خبر: 1091607
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZyZ
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰
جانشین فرمانده‌کل سپاه:

جانشین فرمانده‌کل سپاه با اشاره به اینکه جبهه کفر در طول این ۴۳ سال هیچ غلطی نکرده است، گفت: امروز تمام افتخارات کشور با پشتوانه مردمی حاصل شده است و قطعاً مشکلات اقتصادی کشور نیز با همین پشتوانه حل خواهد شد.
به گزارش فارس، سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم بزرگداشت قیام ۱۵خرداد در پیشوا، در جمع مردم ولایتمدار این شهرستان اظهار کرد: ۴۳سال است در عیان‌ترین وجه ممکن، جبهه شیطان بزرگ در برابر جبهه انقلاب اسلامی ایستاده، ولی قیامی که بر اساس آموزه‌های اسلامی شکل گرفته است و اثرات آن تا پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت اسلامی تداوم داشت با پشتوانه مردم، بر تمام توطئه‌ها غلبه می‌کند.
وی گفت: همانطور که امام در سال ۱۳۵۸ با قاطعیت فرمودند امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، هم اکنون نیز پس از گذشت ۴۳سال و با وجود تلاش‌های متعدد، امریکا و همراهان او همچنان نیز نمی‌توانند هیچ غلطی بکنند. در طول این سال‌ها، مردم ایران نه تنها در برابر هجوم همه‌جانبه جبهه کفر و ظلم ایستاده بلکه جریان کفر سال‌ها دنبال این است که علیه آن‌ها اقدامی نکنیم. جانشین فرمانده کل سپاه گفت: به رغم اینکه جبهه کفر از لحاظ تجهیزات پیشرفته است، اما مقاومت مردم ایران باعث شده است نتیجه نقشه‌ها و اقدامات جبهه کفر ۱۸۰درجه تغییر داشته باشد و به نفع ایران اسلامی رقم خورده است، اگر جبهه حق با نیت خدایی به وجود آید و مردم تمام قد و با صدق و اخلاص پای کار باشند، خداوند ضمانت کرده که جبهه حق پیروز است و هیچ‌گاه حزب شیطان و جبهه باطل پیروز نیست.
فدوی افزود: مردم پیشوا در سال ۱۳۴۲ و در حالی که امکانات ارتباطی امروز وجود نداشت و می‌دانستند پایان این راه شهادت است، در دفاع از مرجعیت کفن پوشیدند، این عشق و ارادت مردم باعث شده است در ۴۳سال گذشته با وجود تمام خباثت‌ها، خبیثان دنیا نه تنها از عهده مطامعی که دنبال آن بوده‌اند برنیایند، بلکه همواره در مقابله با ایران اسلامی شکست‌خورده هستند و امروز بر این شکست اعتراف کرده‌اند. جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: امروز دشمنان ذهن جوانان ما را مورد تهاجم قرار داده‌اند، اما چون آنان باطل هستند، خداوند نقشه‌های آنان را ناکام گذاشته است، البته ما نیز باید تلاش کنیم با اقدامات فرهنگی مناسب، این توطئه‌ها را بیش از پیش خنثی کنیم. وی ادامه داد: امروز تمام افتخارات کشور با پشتوانه مردمی حاصل شده است و قطعاً مشکلات اقتصادی کشور نیز با همین پشتوانه حل خواهد شد. جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان افزود: از سال ۱۳۶۸ همه کارشناسان اعتقاد داشتند این طرح اقتصادی که دولت انجام داد، باید شکل بگیرد، دولت جرئت بزرگی را به خرج داد و این طرح را اجرایی کرد که موفقیت در آن به پشتیبانی مردم نیاز دارد تا بتوان کشور را از این گردنه مهم عبور داد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار