درگاه پرداخت شخصی با لینک پرداخت
کد خبر: 1089740
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZUS
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۳

درگاه پرداخت شخصی با لینک پرداخت

رپورتاژ آگهی/ این‌روزها استفاده از درگاه پرداخت برای تراکنش‌هایی که به امور شخصی مرتبط می‌شود بسیار رایج شده است. از انجام امور مالی صاحب یک کسب‌وکار کوچک و بزرگ فیزیکی و آنلاین بگیرید تا تراکنش‌هایی که لزوماً به کسب‌وکاری مربوط نیست و به دست یک نفر به عنوان نماینده‌ی یک گروه انجام می‌شود. شاید بارزترین نمونه‌‌‌‌ای که احتمالاً خیلی دیده‌ یا شنیده‌اید به امور خیریه مربوط باشد.

در این مورد از طرف دریافت‌کننده‌ی وجه لینکی ارائه می‌شود تا واریز‌کنندگان از طریق آن به راحتی وارد صفحه پرداخت شده و انتقال وجه را به سرعت و در بستری امن انجام بدهند. از آن جایی که درگاه پرداخت شخصی در امور مختلفی کاربرد دارد و می‌تواند جایگزین مناسبی برای روش سنتی کارت‌به‌کارت باشد در نتیجه با استقبال خوبی رو‌به‌رو شده است.

منظور از پرداخت شخصی، آن دسته از تراکنش‌‌های مالی‌‌ست که فرد برای امور شخصی خود انجام می‌دهد و لزوما مربوط به یک کسب و کار نیست.

لینک پرداخت یا درگاه پرداخت بدون نیاز به سایت چیست؟

قبل از هر موردی بهتر است بدانید درگاه پرداخت آنلاین نرم‌افزاری است که با اتصال به شبکه پرداخت الکترونیکی کشور، بستر مناسبی را برای پرداخت‌های مالی شما فراهم می‌کند. در ابتدا درگاه‌ها روی سایت‌ها ایجاد می‌شد، اما با رونق کسب‌وکارهای اینترنتی در شبکه‌های مجازی و نیاز کاربرها برای انجام پرداخت‌ها در امور شخصی شرکت‌های پرداخت‌یار خدمات جدیدی را به نام لینک پرداخت یا همان درگاه بدون سایت ارائه دادند.

درگاه پرداخت شخصی در واقع یک نوشته‌ی آبی رنگ الکترونیکی است که به طور اختصاصی به شما به عنوان درخواست‌کننده ارائه می‌شود تا به جای این‌که شماره‌ حساب و اطلاعات کارت خود را به واریزکننده ارسال کنید، به راحتی آن را از طریق ایمیل، پیامک و سایر کانال‌های ارتباطی در اختیارش قرار بدهید. با این روش واریزکننده هم با لمس یا کلیک بر روی آن وارد صفحه پرداخت شده و در کوتاه‌ترین زمان مبلغ مد نظر را منتقل می‌کند. ساخت لینک پرداخت اینترنتی برای پرداخت شخصی با احراز هویت و آپلود مدارک قابل دریافت است و در کمتر از یک روز کاری در اختیار شما قرار داده می‌شود.

اهمیت استفاده از لینک پرداخت شخصی چیست؟

 اگر بگوییم که در آینده‌ای نه‌چندان دور استفاده از لینک پرداخت شخصی جا افتاده و امری عادی خواهد شد، اغراق نکرده‌ایم؛ چراکه شما با دریافت یک لینک اختصاصی در انجام امور خود دغدغه‌های روش‌های سنتی را ندارید. به طور مثال در روش کارت‌به‌کارت شما باید مشخصات کارت بانکی خود را در اختیار واریزکننده قرار بدهید و واریزکننده علاوه بر این‌که مجبور است هنگام انتقال وجه کنترل کند که مشخصات دقیق شما را وارد کرده است یا نه، ممکن است با چالش‌هایی مثل رفتن تا عابر بانک، نداشتن زمان کافی یا محدودیت سقف پرداخت روبه‌رو شود.

با این اوصاف استفاده از لینک پرداخت می‌تواند تمام این چالش‌ها را کنار بزند و فرایند انتقال وجه را تسریع و تسهیل کند. نکته این‌جاست در صورت لزوم این امکان را دارید که مقدار مبلغ مورد نظر را در لینک مشخص کنید تا طرف مقابل دقیقاً همان را واریز کند. البته مزایا و ویژگی‌های لینک پرداخت شخصی هم که در ادامه به آن خواهیم پرداخت به خودی‌خود نشان‌ دهنده‌ی لزوم دریافت آن برای کاربران است.

درگاه پرداخت شخصی با لینک پرداخت

ویژگی‌های لینک پرداخت شخصی

حذف ارسال مشخصات کارت و اطلاعات بانکی از طرف دریافت‌کننده

افزایش سرعت در روند انتقال وجوه

ایجاد بستری امن و در نتیجه ایجاد اعتبار و اطمینان بیشتر در نظر واردکنندگان

امکان پرداخت پول تا سقف ۵۰ میلیون تومان

نظارت و مدیریت بهتر بر روی تمام تراکنش‌های انجام شده باتوجه‌به قابلیت گزارش‌دهی در پنل مدیریت لینک

حذف چالش نگهداری فیش‌های واریزی

اطلاع از تراکنش‌های موفق یا ناموفق در لحظه

کاربردهای مهم لینک پرداخت شخصی

۱. لینک پرداخت شخصی در جمع‌آوری مبالغ خیریه: تا همین چند وقت پیش خیلی از افرادی که دستی در امور خیر دارند یا در مؤسسات خیریه مشغول هستند برای جمع‌آوری مبالغ اهدایی مجبور بودند مدام شماره کارت و مشخصات بانکی خود را در اختیار بقیه قرار بدهند، اما استفاده از لینک پرداخت شخصی این چالش را از بین برده است و احتمالاً شما با این مورد به خصوص در دنیای مجازی و از طرف چهره‌های مشهور و بنیادهای مختلف رو‌به‌رو شده‌اید.

۲. پرداخت شخصی در وام‌ها و صندوق‌های دوستانه و حتی خانگی: بسیاری از افراد که در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف با هم همکار هستند یکی از کارهایی که به سراغش می‌روند، صندوق‌ها و وام‌های دوستانه است که این مورد این روزها در بین‌افراد فامیل و آشنایان هم بسیار رایج است. در این حالت یک نفر به عنوان نماینده لینک اختصاصی خود را در اختیار بقیه قرار می‌دهد تا آن‌ها در روزهای معین شده مبالغ مد نظر را واریز کنند.

۳. لینک پرداخت شخصی برای فروشگاه‌های بدون سایت: با توجه به استقبال گسترده‌ی افراد از خرید اینترنتی، بسیاری از افراد در پلتفرم‌های مختلف مشغول به کار و کسب درامد هستند. یکی از بهترین گزینه‌ها برای این افراد برای سرعت بخشیدن به فرایند خرید و بالا بردن شانس خرید استفاده از لینک است.

۴. کاربرد لینک شخصی در فروشگاه‌های فیزیکی: به طبع یکی از روش‌هایی که می‌تواند چهره‌‌‌ی حرفه‌ای به فروشگاه‌‌های فیزیکی از طرفی رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها بدهد، ارسال لینک به مشتری است. از طرفی توجه داشته باشید شاید در لحظه مشتری پول نقد یا کارت بانکی خود را به همراه ندارد؛ بنابراین صاحب فروشگاه با ارسال لینک به مشتری راه را در فرایند انتقال پول هموار می‌کند.

 ۵. کاربرد لینک پرداخت در سایر موارد: لینک پرداخت می‌تواند برای افراد در انجام امور مختلف راهگشا باشد از جمله افرادی که در کار فروش لوازم دست دوم در برنامه‌هایی مثل دیوار یا شیپور هستند، افرادی که به عنوان مدیر ساختمان مسئول امور مالی ساختمان هستند، نماینده‌ی گروه‌های مسافرتی یا زیارتی، دریافت هزینه‌های کلاس‌های خصوصی و مواردی از این دست.

درگاه پرداخت شخصی با لینک پرداخت

چطوری لینک پرداخت تهیه کنیم؟ هزینه‌ی تهیه‌ی آن چقدر است؟

اگر یادتان باشد در ابتدای مطلب گفتیم که ارائه‌دهندگان لینک پرداخت شرکت‌هایی با نام شرکت‌ها پرداخت‌یار یا واسط هستند. این شرکت‌ها در برابر خدماتی که به درخواست‌کننده ارائه می‌دهند هزینه‌‌ یا درصد مختصری را برای هر تراکنش دریافت می‌کنند. البته باید بدانید دریافت و ساخت درگاه پرداخت شخصی در مراحل اولیه هزینه‌ای ندارد و هزینه‌ها بعد از فعال سازی و شروع فعالیت دریافت می‌شود.

در مرحله‌ی اول شما با مراجعه به یکی از شرکت‌های معتبر که نام‌شان در سایت شاپرک آمده است، مثل شرکت رایان‌پی باید درخواست خود را ثبت و ارسال کنید.

در مرحله‌ی دوم باید اطلاعات و مشخصات تکمیلی خود در فرم احراز هویت درج و ثبت کنید.

در مرحله‌ی آخر بعد از بررسی فرم احراز هویت و تایید صحت مشخصات شما‌ لینک شخصی در اختیارتان قرار می‌گیرد‌.

سایت رایان پی برای درخواست درگاه پرداخت شخصی : https://rayanpay.com/register-request

توجه داشته باشید تمام این روند در رایان‌پی در کمتر از دو ساعت انجام می‌شود و تسویه حساب که مبلغ ثابت ۵۰۰ تومان برای هر تراکنش است به شکل روزانه انجام می‌شود. شما بعد از دریافت خدمات الکترونیکی اگر با مشکل احتمالی یا سؤالی مواجه شوید با پشتیبانی ۲۴ ساعته این شرکت به راحتی می‌توانید، مسئله را حل کنید.

و در یک جمع‌بندی می‌توان گفت لینک پرداخت شخصی فقط برای انجام فعالیت‌های کاری و شغلی شما نیست. در واقع در موارد مختلفی که با امور شخصی ارتباط دارد و در این مقاله به آن‌ها اشاره شد، مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند فرایند انتقال وجه را در بستری امن سرعت ببخشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار