مهاجمان به یمن مدیران سازش با دشمن صهیونیستی هستند
کد خبر: 1089173
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZLJ
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
رهبر انصار الله:
رهبر انصار الله یمن با اشاره به پایگاه‌های آمریکا در سه استان گفت که دشمن در سایه آتش‌بس در حال بازیابی قوای خود برای جبران شکست‌های گذشته است.

سید «عبدالملک بدر الدین الحوثی» رهبر جنبش انصار الله یمن در دیدار با هیاتی بلندپایه از شخصیت‌ها و مسئولین استان «إب» این کشور گفت: امیدواریم که استان «اب» الگویی از همزیستی ارائه دهد که شکاف‌ها را پر کرده و پل‌های دوستی را گسترش دهد.

او با بیان اینکه دشمنان از هر راه و تحت هر عنوانی برای ایجاد اختلاف و گسترش اختلاف اقدام می‌کنند، گفت: ما باید از طریق مصالحه و همکاری بین مقامات، به امنیت و ثبات اجتماعی در استان اب اهتمام ورزیم.

الحوثی افزود: دشمنان در سایه آتش بس اعلام می‌کنند که در حال آماده شدن و بازیابی قوا هستند و این نشان دهنده جهت‌گیری آنها به سمت مرحله بعد است و ترتیبات اخیر دشمنان برای مرحله پیش رو بر به دلیل ناکامی‌های آنها در مرحله قبل است.

الحوثی با اشاره به وضعیت انزوای منصور هادی، رئیس جمهور مستعفی یمن گفت: وقتی دشمنان از تحمیل یکی از عوامل خود به مردم ناامید شدند، او را به طرز تحقیر آمیزی حذف کردند. یک مشت جنایتکار و خائن و دزد را به عنوان رهبر برای ملت یمن آوردند، یعنی آنها انتخاب بیگانگان بودند.

رهبر جنبش انصار الله با بیان اینکه یمنی‌ها هرگز قبول ندارند که تحت فرمان آمریکا باشند، گفت: این خائنان و مزدوران هستند که قبول دارند یک افسر سعودی یا اماراتی برای آنها تصمیم بگیرد.

الحوثی گفت: آمریکا پس از اطمینان یافتن از آنچه مزدورانش در یمن انجام دادند، به دنبال ایجاد پایگاه‌هایی در حضر موت، المهره و عدن رفت.

رهبر انصار الله با بیان اینکه عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی عنوانی برای آماده کردن منطقه برای دشمن اسرائیلی است، گفت: کسانی که دشمنی و تهاجم علیه ما را مدیریت می‌کنند، همان‌هایی هستند که کمپین سازش با دشمن اسرائیلی را مدیریت می‌کنند. هدف دشمن این است که ملت ما همه فاکتورهای اتحاد و یکپارچکی و قدرت خود را از دست بدهد تا به راحتی بتواند بر آن مسلط شود.

وی افزود: ما به عنوان مردم یمن استوار به مسیر خود برای رسیدن به استقلال و آزادی و جلوگیری از مداخله خارجی ادامه خواهیم داد.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار