افزایش دو ساعته فعالیت نانوایی‌ها به تشخیص فرمانداران/ وضعیت ذخیره آرد مطلوب است
کد خبر: 1088706
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZDm
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸
استاندار تهران:
استاندار تهران گفت: موضوع آرد و نان خط قرمز ما است، دولت برنامه‌ای برای افزایش قیمت نان ندارد و قیمت نان ثابت است.
سرویس جامعه جوان آنلاین: محسن منصوری در جلسه شورای آرد و نان استان با تاکید بر اینکه نباید نوسانی در زمینه آرد و نان ایجاد شود، گفت: رئیس جمهور هم بر افزایش نیافتن قیمت نان تاکید دارد و همچون گذشته انتظار داریم اتحادیه آرد و نان در تامین نان با همه توان پای کار باشد.

وی در ادامه ضمن اشاره به برگزاری نشست آنی کارگروه‌های آرد و نان در فرمانداری‌ها و تاکید بر عملی شدن مصوبه‌های جلسه افزود: شایعاتی مبنی بر کمبود آرد مطرح شده است، این درحالی است که به لحاظ موجودی و ذخیره آرد وضع بسیار مطلوبی داریم.

وضعیت ذخیره آرد مطلوب است

استاندار تهران با اشاره به ایجاد صفوف برخی نانوایی‌ها که طی چند روز گذشته به علت نگرانی‌های کاذب شکل گرفته است، گفت: ساعت کار نانوایی‌ها دو ساعت بنا به تشخیص فرمانداران افزایش خواهد یافت تا خدمت رسانی به صورت مستمر و جدی انجام شود.

آقای منصوری به طرح جامع دولت در زمینه نان که از دو ماه آینده اجرایی خواهد شد، اشاره کرد و گفت: در مورد سهمیه‌های آرد و نان، فرمانداران می‌توانند در این دو ماه برای افزایش سهمیه تصمیم گیری کنند.

وی با اشاره به لزوم تسریع در توزیع اقلام احتکار شده، گفت: سهمیه نانوایی‌های متخلف را باید به سرعت بین سایر نانوایی‌ها تقسیم کرد، همچنین برای نانوایی‌های فاقد پروانه، مجوز فعالیت ۲ ماهه در دستور کار قرار گیرد.

استاندار تهران با بیان اینکه دولت برنامه‌ای برای افزایش قیمت نان ندارد و هم اکنون قیمت نان ثابت است، گفت: با هرگونه کم فروشی و گران فروشی برخورد جدی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در زمینه حمل و نقل آرد نیز برنامه ریزی‌های خوبی انجام شده و مقرر شد در هر شهرستان خط تلفن اختصاصی به گزارش‌های مردمی اختصاص یابد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار