حکم قضایی قلع و قمع و تخریب یک ویلا در بسترتالاب انزلی
کد خبر: 1088106
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Z46
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۹
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان از تخریب ویلایی در بسترتالاب انزلی خبر داد.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: حکم قضایی قلع و قمع و تخریب یک ویلا در بسترتالاب انزلی صبح امروز اجرایی شد.

احمد آقایی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان که در اجرای این حکم حضور داشت افزود: در سال ۱۳۹۸ حکم قطعی تخریب این منزل مسکونی که در بستر تالاب انزلی بنا شده بود صادر گردید، ولی صاحب ملک به دلیل ارتباط با صاحبان قدرت و به قصد بی اثر کردن حکم قضایی، از اجرای آن تمرد ورزید و تاکنون نیز اجرایی نشده بود.

وی با اشاره به اینکه طی چند روز گذشته ریاست کل دادگستری استان دستور اجرا شدن این حکم را صادر کردند اظهار کرد: پس از تخریب محوطه بیرونی منزل، بنا به درخواست صاحب ملک سه روز فرصت داده شده است تا سازه‌های خانه توسط خود فرد تخریب شود.

آقایی در ادامه خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی با تمامی متجاوزین و متعرضینی که قصد تجاوز به بیت المال و انفال را دارند مماشات ننموده و در راستای قانون با آنان برخورد قاطع خواهد کرد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان با بیان اینکه نیروی انتظامی پس از صادر شدن رای قلع و قمع بنا با ادارات و سازمان‌های متولی مکاتباتی را جهت تخریب و عدم ارائه خدمات انشعابات و امتیازات منزل مسکونی انجام داده بود که متاسفانه در موعد مقرر ترتیب اثر داده نشد، فلذا برای مدیران این نهاد‌ها پرونده ترک فعل تشکیل داده شده و به اتهامات آنان رسیدگی می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار