ارائه خدمات رایگان مشاوره تحصیلی به منظور جبران خسارت
کد خبر: 1075899
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004VtD
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
تعلیم و تربیت آسیب پذیرترین حوزه در مقابل کرونا
محمد رئوف‌ رحیمی مدیر مرکز ارائه خدمات و محصولات مؤسسه علمی رزمندگان، از ارائه خدمات مشاوره‌‌ای رایگان، توسط مشاوران مجرب این مؤسسه برای دانش‌آموزان سراسر کشور، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام، محمد رئوف‌ رحیمی مدیر مرکز ارائه خدمات و محصولات مؤسسه علمی رزمندگان، از ارائه خدمات مشاوره‌‌ای رایگان، توسط مشاوران مجرب این مؤسسه برای دانش‌آموزان سراسر کشور، خبر داد.

وی افزود: این خدمات مشاوره‌ای رایگان، در راستای توسعه عدالت آموزشی و با هدف بهره‌مندی دانش‌آموزان سراسر کشور از خدمات مشاوره تحصیلی ارائه می‌شود. دانش‌آموزان می‌توانند، جهت شرکت در جلسات مشاوره رایگان، به وبگاه رسمی مؤسسه علمی رزمندگان، به نشانی www.razmandegan.ir مراجعه نموده و یا طبق جدول زمان‌بندی اعلام شده، با مراجعه به لینک زیر در بستر اسکای‌روم، از این خدمات بهره‌مند شوند.

لینک شرکت در جلسه: https://www.skyroom.online/ch/najvayedel1/tehran

《زمان‌بندی جلسات مشاوره رایگان》:
▪️تاریخ ۲۵دی‌ماه ‌۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰
▪️تاریخ ۱۶بهمن۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰
▪️تاریخ۱۴اسفند۱۴۰۰ ساعت۱۵:۳۰
▪️تاریخ۸تیرماه۱۴۰۱ ساعت:۱۵:۳۰

رحیمی با اشاره به تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم دسترسی دانش‌آموزان و خانواده‌ها به مشاوران مجرب تحصیلی گفت: بدون تردید، کرونا همه بخش‌ها و ساحت‌های جامعه را تحت تأثیر قرار داده و اثرات زیانباری بر جای گذاشته است، اما این اثرات در ساحت تعلیم و تربیت، مخرب‌تر از ساحت‌های دیگر است.

مدیر مرکز ارائه خدمات و محصولات مؤسسه علمی رزمندگان، با تأکید بر اینکه مجازی شدن آموزش به دلیل شیوع ویروس کرونا استرس و بار روانی بالایی را برای خانواده‌ها، دانش‌آموزان و حتی معلمان به دنبال داشته است، افزود: پیش از این، بسترها و زیرساخت‌های لازم برای برگزاری کلاس‌های برخط (آنلاین) وجود نداشت و بالطبع، دانش‌آموزان، اولیا و معلمان، آموزشی در این زمینه ندیده بودند. همین موضوع، موجب افزایش اضطراب و استرس دانش‌آموزان و در نهایت، باعث افت تحصیلی آنها شده است. در این شرایط، مشاور تحصیلی می‌تواند با ارائه یک زمان‌بندی و برنامه مناسب، حجم عظیمی از استرس‌های دانش‌آموزان را کاهش داده و رشد تحصیلی آنان را به دنبال داشته باشد.

وی با تشریح اینکه بسیج در حوزه تعلیم و تربیت، همواره دغدغه فراهم نمودن فرصت‌های مناسب آموزشی و کمک به تحقق عدالت آموزشی را داشته است، اظهار داشت: با بهره‌گیری از خدمات مشاوره رایگان در بستر فضای مجازی، میتوانیم بهترین مشاور را در دورترین مناطق کشور در اختیار دانش‌آموزان قرار دهیم و بدین ترتیب محدودیت‌های مکان مناسب و نیروی انسانی با کیفیت را با استفاده از این اقدام مرتفع نماییم.

رحیمی در پایان، با اشاره به اینکه نقشه راه بسیج در حوزه تعلیم و تربیت، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و توسعه عدالت آموزشی است، افزود: این روزها گلایه عمومی دانش‌آموزان پایه دوازدهم، بلاتکلیفی آنها برای امتحانات‌ نهایی و دشواری دسترسی به آموزش‌های تکمیلی کنکور است. بر همین اساس مؤسسه علمی رزمندگان، با هدف دسترسی یکسان دانش‌آموزان پایه دوازدهم سراسر کشور به محتوای فاخر علمی، مشاوره هدفمند و پیوسته تا زمان کنکور -و البته با درک اهمیت این پایه تحصیلی در آینده دانش‌آموزان-
کلیه دروس تخصصی این پایه را در تحت عنوان؛ حل نمونه سوال تشریحی امتحانات، توسط معلمان مجرب خود در قالب ویدئوهای آموزشی، بر روی وبگاه رسمی مؤسسه بارگذاری و در دسترس عموم دانش‌آموزان سراسر کشور، قرار داده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار