شهید سلیمانی راه عزت، حق طلبی را به آزادگان جهان نشان داد
کد خبر: 1074266
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004VSs
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵
نماینده ولی فقیه در لرستان:
حجت الاسلام ولمسلمین شاهرخی، با بیان اینکه شهید سلیمانی قهرمانی است که در برابر استکبار ایستادگی کرد، گفت: این شهید بزرگوار راه عزت و حق طلبی را به همه آزادگان جهان نشان داد.

به گزارش جوان از لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین «سید احمدرضا شاهرخی»، امروز(10دی) در خطبه‌های نماز جمعه خرم‌آباد، اظهار داشت: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی از مکتب امام آموخت و آموخته های خود را به مجاهدان در تمامی نقاط جهان منتقل کرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان شهید سلیمانی را الگویی بی بدیل برای حرکت انقلابی جهان اسلام خواند و افزود: شهید سلیمانی قهرمانی است که در برابر استکبار ایستادگی کرد و راه عزت و حق طلبی را به همه آزادگان جهان نشان داد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی در ادامه تأکید کرد: خونخواهی سردار شهید سلیمانی ادامه خواهد داشت.

توجه به بحث عدالت در بودجه 1401

وی در بخش دیگری از سخنانش به بودجه  اشاره کرد و اظهارداشت: دولت سیزدهم در راستای توسعه‌ متوازن و عدالت اجتماعی به ویژه در استان‌های کم‌تر توسعه یافته مانند لرستان باید مورد ملاحظه قرار دهد.

امام جمعه خرم آباد افزود: نمایندگان مجلس و مدیران اجرایی استان با تعاون و همکاری در جهت اختصاص اعتبارات که بتواند لرستان را به سمت تحول سوق دهد تلاش نمایند.

وی در ادامه تأکید داشت: مصوبات سفر رئیس جمهور در بودجه سنواتی مورد ملاحظه قرار گیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به اینکه امور شهری نیازمند بازنگری و اصلاح است، گفت: بخشی از عمران شهری بر عهده شهرداری و شورای شهر است و بخشی از آن توسط پرداخت عوارض شهرداری از سوی مردم جبران می‌شود.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه مسئولان شهرداری و شورای شهر آگاهانه به میدان آمده و متعهد شده اند که وضعیت شهر را اصلاح خواهند کرد، عنوان کرد: مسئولان شهری در لرستان باید به تعهدات خود عمل نمایند.

 

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار