شلیک در بادرود نطنز ارزیابی آمادگی سامانه پدافندی بود
کد خبر: 1071454
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UjW
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۹

سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران شنیده شدن صدای انفجار در آسمان نطنز را ناشی از ارزیابی آمادگی میدانی یکی از سامانه‌های موشکی منطقه آزمایش دانست و گفت جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.
این توضیح امیر شاهین تقی‌خانی، سخنگوی ارتش پس از آن اعلام شد که شامگاه شنبه شب صدای انفجار در منطقه بادرود نطنز، گمانه‌زنی‌های زیادی را در فضای رسانه‌ای و مجازی کشور ایجاد کرده و شایعات فراوانی در حاشیه آن ایجاد شده بود.
سخنگوی ارتش افزود: این گونه تمرینات در فضای کاملاً امن و در هماهنگی کامل شبکه یکپارچه پدافندی صورت گرفت و جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.
سایت خبری نور نیوز نزدیک به دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی هم با تأیید این خبر نوشت: موشک پدافندی با هدف آزمایش واکنش سریع نسبت به تهاجم احتمالی شلیک و با هدایت سایت پدافندی منطقه در آسمان منفجر شده است. فرمانده پدافند هوایی منطقه نطنز در این باره به رسانه‌ها گفته: برای ارزیابی آمادگی میدانی، یکی از سامانه‌های موشکی منطقه آزمایش شد و جای هیچ گونه نگرانی نیست. برای ارزیابی سامانه‌های مستقر در منطقه، این گونه تمرینات در فضای کاملاً امن و با هماهنگی کامل شبکه یکپارچه پدافندی صورت می‌گیرد. فرماندار نطنز نیز تأکید کرده است که هیچگونه آسیبی حادث نشده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار