راه اندازی اتوبوسهای رایگان در چند نقطه از شهر برای زائران اهل قبور
کد خبر: 1071381
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UiL
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج گفت: در راستای کاهش ترافیک اتوبوسهای رایگان توسط سازمان آرامستانها برای زائران اهل قبور در روزهای پنج شنبه از چند نقطه از شهر به این مکان راه اندازی شود.

مریم قهرمانی صارم در کمیسیون تلفیق شورای شهر در بررسی بودجه سازمان آرامستانهای شهرداری اظهارداشت: با رفع محدودیت های کرونایی در روزهای آخر هفته در آرامستان بهشت سکینه با ازدحام بالای جمعیت مواجه هستیم توجه به ترافیک روزهای تعطیل در اتوبان تهران-کرج و اتوبان کرج-قزوین، ترافیک در محدوده بهشت سکینه دو چندان می‌شود و تردد شهروندان را با مشکلات بیشتری مواجه می‌کند.

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج افزود: در این راستا خدمات رسانی مردم با اتوبوس از چند نقطه از شهر می تواند بار کاهش ترافیک کاهش دهد و برای ایجاد نظم بیشتر ، تعامل بیشتر با راهنمایی رانندگی برای روزهای پر ترافیک توسط سازمان آرامستانها اقدام شود.

قهرمانی صارم کیفیت خدمات دهی این سازمان را به مردم نامطلوب عنوان کرد و تصریح کرد: برنامه های سازمان آرامستان های در جهت افزایش رضایتمندی مردم نیست و بارها گزارش از عدم تابلو هدایت مسیر به قبور و موارد دیگر گزارش شده است.

وی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع و حفظ شأن و منزلت مردم به هنگام مراجعه به سازمان همواره باید مدنظر گرفته شود،تاکید کرد: بستگان متوفی به هنگام مراجعه به سازمان آرامستان‌ها توقع دارند کار آن‌ها در اولین زمان ممکن و با سرعت انجام شود و کارکنان با برخورد مناسب از آن‌ها دلجویی کنند تا تسلی خاطری برای آن‌ها باشد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد: مجموعه مدیریت شهری در طول زندگی شهروندان با آنان در ارتباط است و به مردم خدمت رسانی می کند، این مجموعه در بخش سازمان آرامستانها نیز به دنبال کسب رضایت شهروندان و آرامش آنان باید باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار