تشکیل پرونده تخلف ۱۳۰۰ میلیارد تومانی اصناف تهران
کد خبر: 1071055
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ud5
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت تهران گفت: طی ۸ ماه نخست امسال ۶۱۶ هزار و ۳۷۰ مورد بازرسی از صنوف استان تهران صورت گرفت که ۵۴ هزار و ۱۸۰ پرونده به ارزش بیش از ۱۳ هزار میلیارد ریال تشکیل شد.

سرویس اقتصادی جوان آنلاین: سعید محمدی پور در مورد وضعیت بازرسی‌ها از صنوف، اظهار کرد: طی ۸ ماه سال جاری بالغ بر ۶۱۶ هزار و ۳۷۰ مورد بازرسی از صنوف استان تهران صورت گرفته است؛ در این بازه زمانی ۵۴ هزار و ۱۸۰ پرونده به ارزش بیش از ۱۳ هزار میلیارد ریال تشکیل شده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان تهران افزود: در این بازه زمانی تعداد بازرسی‌ها ۲۸ درصد و پرونده‌های متشکله تخلف نیز تقریباً ۱۷ درصد رشد داشته است.

وی تصریح کرد: بیشترین بازرسی‌ها از صنوف نانوایی، پروتئینی و میوه فروشی بوده و کالا‌هایی همچون نان، مرغ و تخم مرغ، گوشت قرمز، حبوبات و صیفی جات مورد هدف بازرسی‌ها بوده است که درهمین راستا بیش از ۳۳ هزار بازرسی از صنوف خباز در سطح استان انجام که تعداد ۹ هزار و ۲۸۰ مورد تخلف کشف و به مراجع قضائی معرفی شدند.

محمدی پور با اشاره به اجرای قانون انتزاع و واگذاری بازرسی و نظارت از کالا‌های اساسی به حوزه جهاد کشاورزی، گفت: تعداد ۱۰۰ بازرس از ابتدای اجرای طرح به جهاد کشاورزی استان معرفی شده اند که از این به بعد بازرسی‌ها از تولید تا مصرف کالا‌های حوزه کشاورزی توسط این بازرسین صورت خواهد پذیرفت.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار