درخشش هنرمند اسلامشهری درششمین دوسالانه خوشنویسی ملی ایران
کد خبر: 1069162
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004U8Y
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
با رای داوران اعلام شد:
میثم صدری جوان هنرمند اسلامشهری،برگزیده ششمین دوسالانه خوشنویسی ملی ایران  شد.
محمدرضا عباسی

  در ششمین دوسالانه خوشنویسی ایران که به همت انجمن خوشنویسان استان قزوین و با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  به میزبانی مهد خوشنویسی ایران در شهرقزوین برگزارشد، دررشته شکسته نستعلیق در بخش جوانان میثم صدری ازشهرستان اسلامشهر تهران بعنوان نفر برگزیده انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.
میثم صدری که از جوانان هنرمند و موفق شهرستان اسلامشهر است،هنر خوشنویسی را با حضور در انجمن خوشنویسان ایران شعبه اسلامشهر ،نزد اساتید این مرکز بویژه استاد سیدجلیل قاسمی فرا گرفت و با تلاش و پشتکار پس از کسب مدارج عالیه این هنر و موفقیت در آزمونهابه رتبه ممتاز خوشنویسی مفتخر شد .
این جوان اسلامشهری با حضور در کلاسهای آموزشی استادمحمد حسین عطارچیان از مفاخر هنرخوشنویسی ایران تحت آموزش و تعلیم قرار گرفت و پس از شرکت در آزمونهای تخصصی در رشته شکسته نستعلیق  موفق به اخذ مدرک فوق ممتاز از انجمن خوشنویسان ایران شد .
استاد عطارچیان با تحریر دستنوشته ای کسب موفقیت میثم صدری در ششمین دوسالانه خوشنویسی ایران را تبریک گفته و از وی تقدیر بعمل آورد.
وجود جوانان فرهیخته و نخبه ای مانند میثم صدری  از سرمایه های معنوی و افتخارات شهرستان اسلامشهر است ،که جای دارد از این ظرفیتها و پتانسیلهای بالقوه که در عرصه های مختلف فرهنگی ،هنری ،علمی و ...بیشنار هستند در جهت پیشرفت،رشد و توسعه منطقه و کشور بکار گیری شودو مورد استفاده قرار گیرند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار