سخنش را بشنوید، آنگاه انتقاد کنید
کد خبر: 1068204
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Tt6
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به معرفی وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش
معرفی دکتر مسعود فیاضی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش از سوی رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی، موجی از واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشت. کاربران با مرور رزومه مسعود فیاضی نقاط مثبت و منفی او را بازخوانی کردند. اما از سوی دیگر برخی مخالفت‌ها یا حمایت‌ها بیشتر رنگ و بوی سیاسی داشت که مورد اعتراض کاربران قرار گرفت.

 سرویس جامعه جوان آنلاین: معرفی دکتر مسعود فیاضی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش از سوی رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی، موجی از واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشت. کاربران با مرور رزومه مسعود فیاضی نقاط مثبت و منفی او را بازخوانی کردند. اما از سوی دیگر برخی مخالفت‌ها یا حمایت‌ها بیشتر رنگ و بوی سیاسی داشت که مورد اعتراض کاربران قرار گرفت. کاربران تأکید داشتند بررسی وزیر پیشنهادی صرفاً باید با اتکا به رزومه وزیر باشد و مسائل حاشیه‌ای را دور نگه داشت. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران را در این خصوص می‌خوانید.

مجتبی همتی‌فر:
رئیس‌جمهور محترم با معیار‌های «برخورداری از روحیه جوانی و جوان‌گرایی، دغدغه و انگیزه تحولی و تخصص و تخصص‌گرایی» با واقع‌بینی، نهایتاً دومین گزینه پیشنهادی دولت سیزدهم را برای تصدی وزارت آپ انتخاب و معرفی کردند. ان‌شاءالله این انتخاب برای نظام تعلیم و تربیت جمهوری اسلامی ایران پربرکت باشد: ۱- ان‌شاءالله که قضاوت درباره قوت‌های گزینه پیشنهادی و مواردی که نیاز به تقویت و تکمیل دارد، منصفانه و واقع‌بینانه باشد. ۲- ان‌شاءالله وفاق‌ها برای حمایت و کمک به وزیر آینده هم از روی دغدغه دلسوزی باشد، نه بازی‌های سیاسی و سهم‌خواهی و...
علی پارسانیا:
وضعیت آموزش‌و‌پرورش به نحوی نیست که از سوی فعالان و بدنه معلمی نسبت به وزیر پیشنهادی رئیس‌جمهور جبهه‌گیری شود. هر کس را که معرفی شود باید حمایت و کمک کرد تا هم در حل مسائل جاری موفق شود و هم تمهیدات تحولی را فراهم کند. می‌توان فضای مطالبه‌گری و پرسش‌گری را نیز حفظ نمود.
ایمان قوامی:
مسعود فیاضی از کسانی است که معتقد به انقلاب و تحول در آموزش‌و‌پرورش است. فیاضی قبل از کرونا معتقد بود بیشتر آموزش باید از طریق فضای مجازی باشد. شیوه مدیریت ایشان با جناب علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش کاملاً متفاوت است.
سپیده ایران‌دخت:
چرا آقای فیاضی مانند آقای باغگلی دعوت به گفتگو نمیشن تا جامعه معلمی با نگاه و برنامه‌شون برای چالش‌های آموزش‌وپرورش آشنا بشن؟ #وزیر_پیشنهادی_آپ
رضا خیبری:
تکرار سخیفانه ارتباط مسعود فیاضی وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش با زاکانی نه‌تن‌ها دردی دوا نمیکنه بلکه نقد رو از عالَم عالمانه خود به کف فرو خواهد برد. #وزیر_پیشنهادی_آپ
سعید دهنوی:
حلقه‌های بسته مدیریتی آموزش‌وپرورش تاکنون نه تنها امکان ظهور و بروز افراد توانمند، دغدغه‌مند و انقلابی را سلب نموده‌اند بلکه اهتمام جدی و موفقی بر حذف و تخریب داشته‌اند. وگرنه اکنون حسین باغگلی‌ها و مسعود فیاضی‌ها رزومه‌ای داشتند پر از مسئولیت‌های دهان پر کن. #وزیر_ پیشنهادی_آپ
کاربری با نام «مجید»:
الان که دیگه آقای فیاضی به مجلس معرفی شدند، حداقل یک‌بار حرف‌ها و برنامه‌هاشون رو بشنوید بعد بر اساس اونا انتقاد کنید... من موافق ایشون نیستم، اما این نحو انتقاد کردن غیرمنطقی به نظر میرسه.
#وزیر _ پیشنهادی_آپ
حسین سیستانی:
امشب دوستی تماس گرفت و صادقانه بابت کم‌دقتی در همراهی با جو دهشتناک تخریب گزینه قبلی صحبت می‌کرد؛ برای دوستان جوان ما که هنوز در دوران شیرین دانشجویی‌اند و شناختی از واقعیات میدان آپ نداشتند پروژه وزیر پیشنهادی آپ می‌تواند یک تجربه تاریخی باشد اگر قدری در خلوت تأمل کنیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار