بررسی روند جاری سازی استراتژی های مدیریت توزیع گاز در فصل سرد
کد خبر: 1068156
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TsK
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷
مدیرعامل شرکت گازاستان اصفهان:
جلسه بررسی روند جاری سازی استراتژی های مدیریت توزیع گاز در استان در فصل سرد به میزبانی استانداری اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین اصفهان،به  نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، در این نشست ضمن مرور استراتژی ها و برنامه های مدیریت توزیع گاز در سطح استان روند جاری سازی مصوبات گذشته استانداری در این حوزه نیز بررسی شد و سید مصطفی علوی مدیرعامل شرکت گاز، با اشاره به ضرورت و فوریت جاری سازی طرح های مدیریت مصرف گاز در استان افزود: با توجه به کاهش دما و کسری تراز گاز در استان، ضروریست مصرف کنندگان عزیز مصرف بهینه گاز را در الویت قرار دهند.

مهندس علوی با اشاره به مصارف بیش از حد انرژی در کشور نسبت به متوسط جهانی، بر اطلاع رسانی و ارتقای سطح آمادگی مصرف کنندگان گاز برای مواجهه با محدودیت گاز تأکید و از همکاری مدیریت بحران استانداری در این راستا تشکر نمود.

وی، همچنین با تاکید بر اجرای تکالیف مندرج بر قانون اصلاح الگوی مصرف و مصوبات شورای انرژی کشور  اقدامات انجام شده در حوزه مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز استان طی یکسال گذشته را در محورهای پنج گانه ؛ اجتماعی، فرهنگی، رسانه ای، محیط زیستی و تاثیر بر کسب و کار  مطلوب ارزیابی کرد و گفت: دستگاه‌های زیربط در زمینه تامین سوخت زمستان اقدامات لازم را انجام دهند تا در این فصل سرد مردم استان با مشکل کمبود سوخت مواجه نشوند.

در ادامه منصور شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استان اصفهان نیز ضمن تشکر از حضور فعالانه شرکت گاز استان اصفهان در زمینه های مدیریت بحران و بهینه سازی مصرف گاز، توسعه اقدامات اطلاع رسانی و هماهنگ سازی صنایع عمده و فوق عمده را در کاهش مصرف گاز خواستار شد.

وی،با اشاره به حساسیت های استانی در کمبود منابع آب، برق و گاز و لزوم مدیریت در بخش توزیع و مصرف، کلیه دستگاه های اجرایی استان را در این زمینه مسئول دانسته و هماهنگی بین بخش های مختلف را لازمه حصول نتیجه از فعالیت های برنامه ریزی شده دانست.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی