محاکمه ۳ برادر به اتهام قتل فامیل دور
کد خبر: 1067958
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Tp8
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰

سه برادر که به اتهام قتل یکی از بستگانشان بازداشت شده بودند، با اعلام گذشت اولیای‌دم از جنبه عمومی جرم محاکمه شدند.
به گزارش جوان، ۲۶ مرداد ماه سال ۹۹، مأموران کلانتری‌۱۴۰ باغ فیض از مرگ مشکوک مرد جوانی به نام ساسان در یکی از بیمارستان‌ها با خبر و راهی محل شدند. بررسی‌ها نشان داد ساسان در درگیری با سه برادر به قتل رسیده و سه برادر هم در این حادثه زخمی و تحت درمان قرار دارند.
همسر مقتول گفت: مدتی قبل از شوهرم یاسر طلاق گرفتم و با ساسان ازدواج کردم. چند روز قبل فرزندانم را به خانه شوهر سابقم بردم و همراه ساسان به شهرستان رفتیم تا اینکه شب حادثه وقتی به در خانه یاسر رفتیم که بچه‌هایم را با خودم ببرم او و دو برادرش به ما حمله کردند و ساسان را به قتل رساندند.
سه متهم پس از بهبودی به درگیری مرگبار اعتراف کردند. درحالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت اولیای‌دم به دادسرا رفتند و متهمان را بخشیدند. بدین ترتیب چند روز قبل متهمان که با گذاشتن وثیقه آزاد بودند در جلسه دادگاه که از جنبه عمومی جرم برگزار شده‌بود، حاضر شدند.
یاسر گفت: «شب حادثه به همسر سابقم گفتم که فردا صبح بچه‌ها را خودم به خانه‌اش می‌برم که شوهرش شروع به داد و فریاد کرد. من همراه برادرانم به داخل کوچه رفتیم که او به ما حمله کرد و در درگیری من ضربه مرگبار را به او زدم و برادرانم بی‌گناه هستند.»
در ادامه خدابخش برادر یاسر در جایگاه ایستاد و با انکار جرمش گفت: «آن شب وقتی مقابل در رفتیم مقتول به طرفمان حمله کرد و با چوب یک ضربه به دست و سرم زد. همان موقع بیهوش شدم و فردای آن روز وقتی در بیمارستان به هوش آمدم فهمیدم ساسان فوت کرده است.»
در ادامه سومین برادر نیز با تأیید اظهارات برادرش اتهاماتش را نپذیرفت و از خودش دفاع کرد.
در پایان هیئت قضایی بعد از شنیدن دفاعیات وکیل متهمان جهت صدور رأی وارد شور شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار