ثبت سومین مقاله با افیلیشن کاملا ایرانی
کد خبر: 1066566
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TSg
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴
پژوهشگران دانشگاه صنعتی اصفهان در خط مقدم جهاد علمی؛
به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین اصفهان، مقاله‌ی تیم پژوهشی دانشگاه صنعتی اصفهان با عنوان «رویکرد نظریه بازی در حمل‌ونقل پایدار کالا: رقابت سیستم‌های جاده‌ای و ترکیبی ریلی-جاده‌ای با مداخله‌ی دولت» در مجله‌ی معتبر Transportation Research Part B منتشر شد. این سومین مقاله‌ای است که با افیلیشن کاملا ایرانی در این مجله چاپ شده ‌است.

مقاله‌ی تیم پژوهشی دانشگاه صنعتی اصفهان متشکل از محمد تمنایی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی حمل و نقل، حمید زارعی دانشجوی دکترای مهندسی صنایع و مرتضی راستی برزکی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها  با عنوان «رویکرد نظریه بازی در حمل‌ونقل پایدار کالا: رقابت سیستم‌های جاده‌ای و ترکیبی ریلی-جاده‌ای با مداخله‌ی دولت» در مجله‌ی معتبر Transportation Research Part B منتشر شد. این سومین مقاله‌ای است که با افیلیشن کاملا ایرانی در این مجله چاپ شده ‌است.

در این پژوهش، سیاست‌گذاری بهینه مالیاتی و یارانه‌ای دولت در شکل‌دهی نقطه‌ی تعادل حمل‌و نقل ریل و جاده، از منظرهای اقتصادی، زیست‌محیطی، و اجتماعی ارائه شده‌ است.

مدل‌سازی و بینش‌های مدیریتی اقتصادی مستخرج از این پژوهش، جهت طراحی بخشی از متدولوژی و سناریوهای توسعه ‌داده‌ شده در پروژه‌ی ملی طراحی بهینه شبکه‌ی یکپارچه ریلی کشور در افق بیست ساله آتی (فاز دوم مطالعات جامع حمل و نقل کشور)، در حال استفاده است.

قابل ذکر است؛در این مجله معتبر، از سال تاسیس (۱۹۷۹) تاکنون، ۳۰۶۷ مقاله چاپ شده‌است که از این تعداد، مجموعا ۹ مقاله با افیلیشن دانشگاه‌های ایران و فقط ۳ مقاله با افیلیشن کاملا ایرانی (همه‌ی نویسندگان از دانشگاه‌های ایران) چاپ‌شده‌است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی