"از جنس مهر" رادیو سلامت در هفته وحدت
کد خبر: 1065825
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TGj
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹
برنامه از جنس مهر به تهیه کنندگی ملیحه صادق کاظمی و سردبیری مرجان قندی از ۲۷ مهر ماه تا دوم آبان ویژه هفته وحدت روانه آنتن می‌شود.
سرویس فرهنگ وهنر جوان آنلاین: به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، مرجان قندی، سردبیر و مشاور برنامه در این باره می‌گوید: برنامه از جنس مهر کاری از گروه تغذیه رادیو سلامت است که با رویکرد شرایط کنونی کرونا و نقش پزشکان برای درمان مردم از ۲۷ مهر ماه تا دوم آبان ماه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۹ روانه آنتن می‌شود.

وی ادامه می‌دهد: هدف ما برجسته سازی فعالیت کادر درمان از ابتدای کرونا تا به الان است و به موفقیت و دستاورد‌های بهداشت و درمان با همدلی جامعه پزشکی و مردم می‌پردازیم. برنامه شامل بخش‌های متنوع است. در آیتم قصه‌های مرز‌ها با پزشکان بدون مرز گفتگو خواهیم کرد. بسته همدلی اختصاص به گفتگو با پزشکان خیر ایران و خارج از کشور اختصاص دارد. بخش هدیه‌ای از جان درباره خدمات پزشکان اهل سنت است. در بخش از روایت تا شهدا با خانواده شهدای کادر درمان صحبت می‌کنیم. نوای وحدت هم درباره گروه‌های موسیقی اهل تسنن در شهر‌های مختلف است. بخشی هم به عنوان دستاورد‌های واکسن در کشور داریم که به واکسن‌های کشورمان می‌پردازیم.

قندی بیان می‌کند: مهمانانی هم از پزشکان جهان اسلام از ترکیه و افغانستان خواهیم داشت و با کاشفان مسلمان واکسن کرونا گفتگو می‌کنیم. بخشی از برنامه هم اختصاص به گفتگو با پزشک ایرانی سوئدی کاشف داروی علیه ویروس دارد. این برنامه به تهیه کنندگی ملیحه صادق کاظمی و گویندگی دکتر کیانا فرهی و ندا خواجه نوری پخش می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار