نیروی انتظامی تا پای جان از آرمان های انقلاب دفاع خواهد کرد
کد خبر: 1065450
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TAg
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹
فرمانده انتظامی استان البرز تا کید کرد
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی شهدای بسیاری را در راه برقراری امنیت به میهن اسلامی تقدیم کرده است گفت: نیروی انتظامی تا پای جان از آرمان های انقلاب دفاع خواهد کرد.

سردار عباسعلی محمدیان پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان کرج با درود به ارواح طیبه شهیدان و امام راحل (ره) ، مدافعان حرم و حریم و همچنین مدافعان سلامت گفت:هفته نیروی انتظامی امسال از ابتدای هفته با شعار پلیس هوشمند امنیت پایدار آغاز شد و امروز به عنوان آخرین روز هفته نیروی انتظامی بود که جا دارد مجددا این هفته را به همکاران پرتلاشم و خانواده معزز آنان تبریک گویم.

وی افزود:سختی کار کارکنان نیروی انتظامی بر روی دوش خانواده ها است و نقش این عزیزان در ایجاد آرامش برای کارکنان بی بدیل و انکارناشدنی است که به نوبه خودم از همه این بزرگواران تشکر می کنم.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا در جامعه ، نیروی انتظامی نه تنها تعطیل نبود بلکه در ماموریت های بسیاری حضور داشته و با افراد و مراجعه کنندگان بسیاری سر و کار داشته اند که در همین راه 4 تن از کارکنان به واسطه این بیماری منحوس جان خود را از دست داده اند.

سردار محمدیان گفت:هفته نیروی انتظامی امسال با عنوان پلیس هوشمند و امنیت پایدار نام گرفت و این نامگذاری برگرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری"مدظله العالی" بود که فرمودند "مردم می خواهند ناجای قوی ، مقتدر ، هوشمند و پیچیده باشد " و این شعار در راستای تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه شکل گرفته است.

وی افزود: برگزاری هفته ناجا در جهت ارائه گزارش عملکرد نیروی انتظامی به آحاد جامعه و همچنین جلب مشارکت مردمی و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و آموزش همگانی می باشد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به ماموریت های متنوع نیروی انتظامی اظهار داشت: باب شهادت همچنان در نیروی انتظامی باز است و ما شاهد این هستیم در اقصی نقاط کشور پهناور اسلامی ، ناجا شهدای بسیاری را در راه برقراری امنیت تقدیم انقلاب اسلامی می کند.

فرمانده انتظامی استان ایمان وتوکل به خدا ، نترسیدن از مرگ و پیشتازی در راه شهادت ، انتقادپذیری و روحیه خدمتگزاری ، مردم داری و ساده زیستی را از ویژگی های فرهنگ ایثار و شهادت در کارکنان نامید و افزود: کارکنان پلیس در تراز انقلاب اسلامی با این ویژگی ها عجین شده اند.

وی ادامه داد:نیروی انتظامی هوشمندی را در سرعت ، دقت ، صحت عمل و عدم اشتباه و خطا و در دسترس بودن ،حافظ اسرار مردم بودن و استفاده از فناوریهای نوین برای خود تعریف کرده تا بتواند در جهت رهنمون های مقام معظم رهبری "مدظله العالی" گام بردارد.

سردار محمدیان تصریح کرد:نیروی انتظامی با استفاده از فناوریهای روز و بروزرسانی ابزار و تجهیزات توانسته خود را هوشمند سازد تا بتواند در مقابله با جرایم سرعت و دقت بیشتری را به خرج دهد و این روند با قدرت ادامه دارد.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت:پلیس در تراز انقلاب اسلامی باید با توسعه و پیشرفت خود در نهایت به اقتدار نظام اسلامی کمک کند و فرهنگ سازی در این زمینه می تواند بسیار تعیین کننده باشد.

فرمانده انتظامی استان گفت:تکریم مراجعین و برخورد مناسب توام با اقتدار و رافت و مهربانی طی این چند سال اخیر به کارکنان آموزش داده شده و اکنون شاهد این امر در بین کارکنان هستیم.

سردار محمدیان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری"مدظله العالی" که فرمودند نیروی انتظامی باید سطح خدمتگزاری خود را بالا ببرد گفت: این بیانات و فرمایشات ایشان انگیزه را در بین کارکنان بیش از پیش بالا برده است و پلیس با تمام توان خود را خدمتگزار مردم می داند.

وی بیان داشت:پلیس در ماموریت های محدودیت های کرونایی و منع عبور و مرور اقدامات بسیاری را انجام داده است و در این راه آمادگی 100 درصدی از خود نشان داده و توانسته نقش مثبت خود را در این زمینه به خوبی ایفا کند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه پلیس خود را ملزم و موظف به خدمتگزاری بیشتر به مردم می داند گفت:طی یکساله گذشته بیش از 2 میلیون و 157 هزار بار تلفن مرکز فوریت های پلیسی 110 به صدا درآمده که بیش 800 هزار از این تماس ها منجر به انجام عملیات در استان شده است.

وی ادامه داد:طی 6 ماهه اول سال جاری بیش از 12 تن مواد مخدر در استان البرز و حاصل ماموریت هایی که در خارج از استان داشته ایم کشف شده است و بیش از 4 هزار نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر از سطح شهر جمع آوری شده اند.

سردارمحمدیان در پایان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی همواره خود را خادم مردم می داند و در راه برقراری نظم و امنیت در جامعه همه تلاش خود را به کار خواهد بست گفت:مشارکت مردم در حفظ و برقراری امنیت در جامعه ضروری است و از همه آحاد مردم تقاضا دارم پلیس را در راه رسیدن به اهداف خود یاری رسانند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار