رویکرد دولت مردمی در استان اردبیل بر مبنای اقتصاد و اشتغال است
کد خبر: 1064599
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Swx
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: رویکرد دولت مردمی در این استان بر مبنای اقتصاد و اشتغال خواهد بود و با دعوت از سرمایه‌گذاران دارای اهلیت، پروژه‌هایی که برای اشتغال تاثیر مستقیم دارد شناسایی و مبنای پیگیری قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، سیدحامد عاملی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شاخص‌های اقتصادی استان نسبت به میانگین کشوری وضعیت مطلوبی ندارد و با تلاش و همکاری همگانی این شاخص در استان ارتقا می‌یابد.

وی افزود: باید در ارتباط با تامین زیرساخت‌های اقتصادی و صنعتی و توزیع متوازن امکانات در استان بیشتر تلاش شود و این کار با احساس مسئولیت تمام دلسوزان امکان‌پذیر است.

استاندار اردبیل بیان کرد: اعتبار و منابع پروژه‌های اقتصادی با همفکری و پیگیری مجموعه استانداری، نمایندگان و سایر عوامل تامین می‌شود تا آیندگان از ثمرات این طرح‌ها بهره‌مند شوند.

وی با تاکید بر اینکه برنامه‌ریزی‌ها باید بر مبنای علم و منطق باشد گفت: با همفکری بیشتر در حد وسع از افراد شایسته و دلسوز به نظام و انقلاب در پست‌های مختلف بهره گرفته خواهد شد.

عاملی با بیان اینکه کار سختی در مجموعه استانداری خواهیم داشت، اظهار کرد: این مسئولیت سنگین زمانی نتیجه خواهد داد که مردم نسبت به عملکرد و کار‌های انجام شده رضایت داشته باشند و ماهم در قبال مردم و خداوند باید پاسخگو باشیم.

استاندار اردبیل گفت: برای تامین زیرساخت‌های اقتصادی منطقه و توزیع متوازن امکانات تلاش می‌کنیم و منابع موجود تامین شده نیز در این حوزه سرمایه‌گذاری می‌شود.

عاملی ادامه داد: رویکرد استانداری اردبیل در دولت مردمی بر مبنای اقتصاد و اشتغال خواهد بود و با دعوت از سرمایه‌گذاران دارای اهلیت به استان، پروژه‌هایی که برای اشتغال تاثیر مستقیم دارد شناسایی و مبنای پیگیری قرار خواهند گرفت.

وی بیان کرد: اعتبار و منابع پروژه‌های اقتصادی با همفکری و پیگیری مجموعه استانداری، نمایندگان و سایر عوامل تامین می‌شود تا آیندگان از ثمرات این طرح‌ها بهره‌مند شوند.

استاندار اردبیل با تاکید بر اینکه برنامه ریزی‌ها باید بر مبنای علم و منطق باشد، گفت: در سفر‌های شهرستانی با اقشار دیدار خواهیم کرد و با همفکری بیشتر در حد وسع از افراد شایسته و دلسوز به نظام و انقلاب در پست‌های مختلف بهره مند می‌شویم.

وی با اشاره به اینکه هیچ نیتی جز خدمت به مردم و استان نداشته، گفت: باید از روش‌های دیگر برای توسعه و پیشرفت استان استفاده کنیم تا نتایج و عملکرد در شان و جایگاه استان باشد.

عاملی با بیان اینکه بنا به وظیفه از زحمات شما زحمتکشان تقدیر و تشکر می‌شود ادامه داد: همه بر اساس احساس تکلیف در راستای خدمت به کشور در انتخابات فعالیت کردیم و امیدوارم این انتخاب منشا خیر و برکت برای کشور و استانمان باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار